PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672093}
6,5 210
ocen
6,5 10 1 210
Littlest Pet Shop
powrót do forum serialu Littlest Pet Shop

No co jest? Nikt się tym nie interesuje? Ja szczerze przez ostatnie pół roku wpadłem w pewną manię na punkcie tej kreskówki. Teraz jest premiera drugiej serii, co mnie bardzo cieszy.
Przyznaję, że nie od razu mnie zachwyciła. Z początku może wydawać się nieco za słodka, przez te radosne kolory i wygląd, ale tak po jakimś czasie dostrzegłem jej poważne zalety. Świetne postaci, zarówno wśród zwierzątek, jak i ludzi, mógłbym rzucać hasłami Pani Twombly, Pepper, Bliźniaczki Biskit czy Zoe, tak do wyczerpania. Podoba mi się też humor, świetnie parodiują pewne rzeczy, np. Braveheart czy teledysk Michaela Jacksona "Thriller". W ogóle są tu znakomite piosenki, ale na szczęście (co brzmi tu jak paradoks), nie są w każdym odcinku, co mogłoby nieco męczyć, a jak już się pojawi, to jest super. Wszyscy szaleją na punkcie "My Little Pony: Przyjaźń to magia", a ja wpadłem w pewną manię na punkcie "The Littlest Pet Shop". W ogóle nie zaliczam się do tych, co uważają, że już nie ma dobrych kreskówek, bo to nie prawda, tylko pojawiają się co raz rzadziej, kiedyś było więcej, ale ciągle jest co oglądać. Chyba do końca życia będę miał pewnego hopla na punkcie kreskówek, bo one są wspaniałe. Tę pozycję szczerze polecam, choć wiadomo, że nie wszystkim się spodoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones