Locke & Key (2020-2022)
Locke & Key: Sezon 3 Locke & Key Sezon 3, Odcinek 2
Odcinek Locke & Key (2020-2022)

Weselni włamywacze

Wedding Crashers 47m
6,6 201
ocen
6,6 10 1 201
Locke & Key
powrót do forum s3e2
QORDIAN

Ogarnij się chłopie, bo to już przestało być śmieszne ;)

ocenił(a) serial na 7
QORDIAN

o wow ślub gejów ale to jest straszne, co ci się przez to dzieje XDD

ocenił(a) serial na 8
QORDIAN

netflix nie byłby sobą gdyby nie zrobił takiej szopki , według ich rozumowania to co dziesiąty człowiek to homo na szczęście jeszcze Azjaci im nie przyzwalają na takie bzdety

ocenił(a) serial na 7
Tibn

Znajdź nową produkcję w której nie ma treści homo :-)
Nie wiem czy to możliwe :/

ocenił(a) serial na 8
Dudek_TD

od groma , poza tym jak są to role trzecioplanowe Netflix bije w tym rekordy

ocenił(a) serial na 8
QORDIAN

Akurat w komiksie wujek też był gejem

ocenił(a) serial na 8
Trunkos

bardziej chodzi o to że netfliks myśli "ja musze, gejów muuusze, promowac bo się udusze| - nie ma znaczenia że był

ocenił(a) serial na 4
dimian

Cały internet marudzi na netflixa, że jak chce gejów, to niech bierze historie z gejami, a nie robi z hetero osób gejów na własne potrzeby.
Jak już netflix rzeczywiście bierze historie z gejami, to też źle. Zdecydujcie się w końcu i powiedzcie, że w ogóle nie chcecie tego oglądać, a nie wieczne wykręcanie kota ogonem.

Ma ogromne znaczenie że był, właśnie po to, żeby okazać hipokryzje narzekaczy, tak jak Twoją w tym momencie.

ocenił(a) serial na 8
OiMate

Czekaj - piszesz cały internet mówi że jak chcą gejów to neich biorą historie z gejami? - a potem mówisz że JA jestem narzekaczem-hipokrytą że jak już biorą to marudze?

Jeszcze raz - porównujesz jakąś globalną myśl że "jak chcą gejów to neich biorą takie historie" a potem porównujesz to do mnie że jestem hipokrytą skoro zaczeli to robić.

Napisać jeszcze raz czy rozumiesz że uznałeś sobie mnie jako globalny przykład, gdzie mi to nawet przez myśl nie przeszło.

Nie dla gejów na netfliksie, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 4
dimian

Ah, czyli Ty po prostu jesteś homofobem. No ok, teraz wszystko jasne. Oglądasz serial, który powstał na bazie komiksu, w którym jedna z postaci jest gejem. Potem przyłazisz do internetu i marudzisz, że jedna z postaci jest gejem. Mam nadzieję, że nikt Twojego biednego, wrażliwego, męskiego ego nie naraził na przymusowe oglądanie serialu, gdzie jedna z postaci jest gejem. Gdyż to byłoby jedyne usprawiedliwienie tego, że narzekasz w tym momencie.

Nie chce mi się nawet próbować tłumaczyć, dlaczego zdanie ""ja musze, gejów muuusze, promowac bo się udusze| - nie ma znaczenia że był" jest robieniem kurtyzany z logiki :D

ocenił(a) serial na 8
OiMate

oho, tarcza słowna "homofobem", jak ludzie ubzdurają sobie że trzeba powinno się chodzić plecami do przodu to też znajdziecie zasięgowy wyraz na to jak gnoić resztę że się nie zgadza z kolejną mniejszością?

Manipulanci, smutne że świat jest zakrzyczany przez głośniejszych a nie rozsądniejszych, dla tego wszystko upada.

ocenił(a) serial na 8
QORDIAN

Mówią, że głodny idąc przez miasto widzi tylko piekarnie. Tak samo kryptogeje wszędzie widzą gejów i strasznie ich to drażni kiedy takiego spotkają. Radzę sie pogodzić ze swoją tożsamością bo w serialu gdzie są duchy, demony i wchodzenie komuś do głowy, ślub dwóch facetów jest akurat reprezentacja świata rzeczywistego ;)

QORDIAN

Ten wątek wydał mi się zbędny dla całości serialu, który jest opowieścią o rzeczach fantastycznych z elementami horroru. Taki trochę banał. W Ani z Zielonego Wzgórza Netflixa homoseksualizm postaci wprowadzał nowe warstwy do interpretacji, czynił serial ciekawszym. W serialu historycznym społeczno-obyczajowym jest sens o tym mówić. Mówmy o różnorozdności, miłości, inności we wszelkiej formie ale niech to ma trochę polotu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones