SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2020
1 009
chce zobaczyć
Gdy ojciec trójki rodzeństwa zostaje zabity, dzieci trafiają do domu pełnego kluczy zmieniających rzeczywistość.
{"seasons":[1]}
10
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Locke+%26+Key-2020-801915/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/801915","link":"/serial/Locke+%26+Key-2020-801915/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/801915","link":"/serial/Locke+%26+Key-2020-801915/episode/ranking"}}
Locke & Key
Zwiastun nr 1 (polski)
Locke & Key
Making of Z komiksu na ekran (polski)
Locke & Key - Zwiastun Nr 1 (polski) Locke & Key - Zwiastun Nr 1 (polski)
[]

Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. "Locke & Key" odTrójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. "Locke & Key" od Carltona Cuse'a ("Zagubieni", "Bates Motel") i Meredith Averill ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

studio
Circle of Confusion / Take 5 Productions
inne tytuły
Serial nakręcono w Lunenburgu (Kanada).

forum serialu Locke & Key

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego serialu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.