Loki (2021-2023)
Loki: Sezon 2 Loki sezon 2, odcinek 4
odcinek Loki (2021-2023)

Serce Agencji

Heart of the TVA 48m
8,1 1 010
ocen
8,1 10 1 1010
Loki
powrót do forum s2e4

Dla jasności - pytanie nie ma charakteru złośliwego. Po prostu dziwią mnie te zachwyty. Jedyne co według mnie było ciekawe to pozbycie się całego oddziału w dość brutalny sposób (choć oczywiście nic nie było pokazane).

Końcówka i "twist" z Lokim może i by wywołały u mnie jakieś emocje, ale to jest w końcu Marvel. Oczywistym jest, że zaraz się wszystko ułoży a Loki będzie zbierać drużynę na walkę z Kangiem.

Tom i Owen są świetnymi aktorami, ale zdecydowanie za mało jest ich w tym sezonie. Równie dobrze serial mógłby się nazywać TVA.

BlakJoint

Bo wszyscy myśleli, że im się uda, a tu psikus. 2 sezon Lokiego mimo, że spoko to na mnie nie robi już takiego wrażenia jak 1 . Może to już zmęczenie materiału, a może mam tak samo. Wiem, że albo im się uda albo nawet jeśli nie, to nie będzie to miało wielkiego wpływu na filmowe MCU. Bo żaden serial nie ma. Może wyjątek to Wanda Vision, która tłumaczyło
motywacje SW w ostatnim DS, ale i bez tego dało się obejrzeć film. Kang też już był w Ant-Manie 3 i co? I nic. Więc teraz też nie mam wielkich nadziei.

ocenił(a) serial na 6
BlakJoint

Też mam podobne zdanie. 1 i 2 odcinek jeszcze trzymały poziom, ale od 3 już słabo. Zdecydowanie to nie poziom 1 sezonu. Trochę słaba ta fabuła, meczace się robi oglądanie tego. Mam nadzieję, że jakoś to sensownie zakończą i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones