Loki
powrót do forum 1 sezonu

skąd ta ocena ?

ocenił(a) serial na 6

po trzech odcinkach ocena 8.3 ??? jak dla mnie póki co to słabizna ten Loki.

ocenił(a) serial na 9
spoon17

Nie każdemu się podoba to co Tobie ;)

ocenił(a) serial na 6
Barricade18

tak , są gusta i guściki.

ocenił(a) serial na 7
spoon17

Widzę zalew argumentami dlaczego ten serial to słabizna XD Chyba że jest słabizną bo użytkownikowi spoon17 się nie podoba. Serial w pełni zasługuje jak na razie na ocenę 8 - aktorstwo w porządku, historia wciąga, intryga jest, zwroty akcji są i to naprawdę miejscami nie spodziewane - choćby w odcinku 4. W dodatku to wszystko jest zrealizowane na najwyższym poziomie jeśli chodzi seriale - muzyka, zdjęcia, efekty, wszystko top. Nawet taki zapychający odcinek który miał budować relację między bohaterami pod względem technicznym był lepiej dopieszczony niż 80% serialów a równie dobrze mógł się odbywać na jakimś zadupiu w lesie żeby zaoszczędzić.

Zresztą z jaką ja amebą dyskutuję jak typie pod oceną Niezwyciężonego popełniłeś takie coś: "niestety 6 epizodu nie da się oglądać , został tak napakowany gejostwem że aż żygać się chce." - nie żeby coś ale w tym serialu wątek LGBT nie jest inwazyjny a pisze to jako osoba która wpychania wszędzie gdzie się da poprawności politycznej mocno nie toleruje, wiemy tyle że kumpel głównego bohatera jest gejem, mało tego ten wątek wprowadza do fabuły postać która sądząc po ostatnich odcinkach będzie miała wpływ na fabułę, już taki miała w pierwszym sezonie. A i rzygać pisze się przez rz, nie ż.

ocenił(a) serial na 6
WTTW_FILM

"Zresztą z jaką ja amebą dyskutuję ?"

już śpieszę z odpowiedzią : z samym sobą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WTTW_FILM

Jedynie walki są tu komiczne i niepotrzebne. Kiedy w MCU widzieliśmy Lokiego w walkach wręcz? Jeżdżę Sylvie mogę zrozumieć bo o niej nic nie wiedzieliśmy wcześniej i również ma trochę inne zdolności niż Loki.

Taio

Nie widzieliśmy, bo czemu miałby walczyć w ręcz skoro miał swoje magiczne triki(które nauczył się od matki)? Ten serial pokazuje, że jednak potrafi coś więcej niż rzucanie iluzjami...

WTTW_FILM

W pełni się zgadzam. To jest hejtowanie dla samego hejtowania. Zamiast sobie serial odpuścić, to musi popełnić super komentarz, który nie wnosi NIC i który nikogo nie obchodzi.

ocenił(a) serial na 5
Degez

niby nikogo nie obchodzi a jednak zainteresowanie jest

ocenił(a) serial na 6
Degez

ty w ogóle wiesz co to jest hejt ? serial obejrzę do końca jak wszystko co zaczynam , jeśli mój komentarz cię nie obchodzi to po co się do niego odnosisz?

spoon17

Jak dla mnie lepszy niż sranda winsion, pierwsze odcinki tak mnie zniechęciły że ledwo dotrwałem do końca

ocenił(a) serial na 6
mib0220

Wandy jeszcze nie próbowałem ale też mi zajeżdża słabizną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones