PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792543}
6,1 3 662
oceny
6,1 10 1 3662
Lombard. Życie pod zastaw
powrót do forum serialu Lombard. Życie pod zastaw

Na razie słabo....

ocenił(a) serial na 7

TV Puls to mikrus telewizyjny na tle dużych graczy. Z nadzieją obejrzałem ich nową produkcję i niestety na razie słabiutko. Scenariusz bardzo odbiegający od realiów prawdziwego życia. Pojawienie się w jednym z odcinków "gwiazdy" Niecika już w ogóle zniechęciło do dalszego oglądania odcinków. No cóż, może za jakiś czas scenarzyści się zmienią i będzie się to przyjemnie oglądać...czas pokaże.

Pegaz_Pegaz

A mi tam się podoba. Też nie trawię tego Niecika, ale ten odcinek akurat był niezły według mnie.

ocenił(a) serial na 10
Pegaz_Pegaz

Nie zgadzam się. Wątki są bardzo interesujące i naprzeciw innych produkcji tego typu, "Lombard" wypada rewelacyjnie. Dawno nie było programu który oglądam tak regularnie :-) Widziałem wszystkie odcinki i mimo, że dziewczyna się że mnie śmieje (bo jak można oglądać reality soap? :-) ) to kojarzy wszystkie wątki i komentuje aktywnie.
Oczywiście, mamy tu przerysowane postacie i zachowania, jakże typowo dla gatunku :-) , niemniej ogląda się to świetnie i mam dużą nadzieję na kontynuację.

ocenił(a) serial na 10
Pegaz_Pegaz

Myślę, ze pojawienie sie w tym serialu rozpoznawalnego aktora wykluczalo trzynanie sie realiów życia.

Pegaz_Pegaz

Na tle szpitala, czy innych tego typu produkcji to nie jest źle

Pegaz_Pegaz

Obsada też daje radę jedynie Buczkowski jak zwykle słabo

ari78

Zwróciła moją uwagę dziewczyna. Nie oglądam tego serialu, ale widziałem końcówkę dzisiejszego odcinka. Jej postać to Alina, prawdopodobnie w US pracuje. Ktoś wie jak nazywa się ta aktorka?

ocenił(a) serial na 3
ari78

Bo Buczkowski to 100% Warszawiak. Pasuje do rol warszawskich cwaniakow. Lubie jego postac bardzo, ale do Wrocka mi zupelnie nie pasuje.

ocenił(a) serial na 7
Pegaz_Pegaz

Uzupełniam opinię! Zmieniłem ocenę na "niezły", ponieważ obejrzałem kilka odcinków od 20 do 30 odcinka i scenariusz nabrał rumieńców...to cieszy. Każdy odcinek ma jakiś morał, a to już uważam za postęp! Postacie też coraz barwniejsze, więc będę obserwował...tak jak już wcześniej wspominałem trzymam kciuki.

ocenił(a) serial na 3
Pegaz_Pegaz

A mnie sie podoba. Zaluje, ze wczesniej nie wiedzialam o tym serialu. Tylko szkoda, ze nie dzieje sie w Wawie, albo okolicach. Buczkowski jest tak warszawski, ze ni uja nie pasuje do Wroclawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones