PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487726}

Londyńczycy

6,5 20 140
ocen
6,5 10 1 20140
5,7 6
ocen krytyków
Londyńczycy
powrót do forum serialu Londyńczycy

Generalnie serial oceniam bardzo dobrze, początki bohaterów trudne [choć nie wszystkich]
no i jak to w każdym serialu z czasem coraz lepsze. Dla mnie ten serial był i jest czymś więcej niż
każdy inny "zwykły" serial.
Pokazuje nam historie kilku osób, które owocują. Ale sposób w jaki one są pokazywane i ułożone..
Jak dla mnie tu jest różnica, są momenty na których idzie się rozpłakać.
Aktorki są boskie jak dla mnie [nie ma tutaj żadnego zboczonego skojarzenia].
Muzyka dość dobra, dodana do obrazu nadaje piękny klimat polecam wszystkim.
Szkoda że nie będzie 3 sezonu. Wielka szkoda...
Myślicie że jak by jakąś akcje [facebook] urządzić to coś zmieni odnośnie kręcenia 3 serii?

Serial rewelacyjny, tak jak napisałaś szkoda, że nie będzie 3 sezonu, wciągnął mnie i kolejny raz go oglądam, pokazuje, że nie każdemu się powodzi za granicą:)

ocenił(a) serial na 9
Pawlovsky

ej ej ej właśnie jestem niemile zaskoczona, że nie ma 14 odcinka - tzn. jest ale to już jest drugi sezon = ostatni ;

użytkownik usunięty
MeMarie

Zadałem pytanie kanałowi TVP na facebooku odnośnie 3 sezonu. Odpowiedź była jasna, 3 sezon nie zostanie nakręcony.

ocenił(a) serial na 9

No cóż...nie to nie ;

Dla mnie również cudo. Aż wierzyć się nie chce jak oni to wszystko idealnie odwzorowali. Kto nie żył w UK to nie zrozumie. Ja będąc od 2006 w UK czuje go całym sercem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones