PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570466}
6,4 118
ocen
6,4 10 1 118
Lone Star
powrót do forum serialu Lone Star

Tylko brak krwi. Napięcie jest, pomysł jest, na ogólną ocenę jednak chyba za wcześnie. Ale Fox zazwyczaj robi porządne seriale, nawet jeżeli nie podbijają świata, to są wykonane bardzo prawidłowo.

Za pliot daję 7+ - dobry montaż, gra aktorka ujdzie, świetna muzyka, historia ciekawa. Zobaczymy czy serial rozkręci się z czasem.

WhosThat

Nie bardzo widzę tu podobieństwo do Dextera (nie licząc ze obydwoje mają sekret). Nie zmienia to faktu, że serial zapowiada sie swietnie. Nic tak nie buduje klimatu jak muzyka, a tu jest świetna. Będe ogladać dalej i mam nadzieję ze będzie jeszcze lepiej.

Kephir

Brak podobieństwa do Dextera? Raczej jedyne co różni dwóch bohaterów, to to że jeden zabija, a drugi oszukuje. Poza tym tak samo spaprane dzieciństwo, sytuacja z ojcem, walka bohatera z samym sobą cały czas. Od razu nasunęło mi się takie porównanie. Tylko Lone Star to realia Texasu, moim zdaniem świetnie pokazane.

Pozdrawiam :-)

WhosThat

No powiedziałbym ze bycie swiadkiem zabójstwa swoich rodziców > bycie swiadkiem przekrętów ojca.
Ale juz rozumiem i twój punkt widzenia:] grunt ze serial ma potencjał.
pozdr!

WhosThat

Co do muzyki uważam, że świetna, więc mam pytanie. Czy ktoś zna tytuły utworów ?
Dextera nie ogladałam, więc nie mogę porównać, ale serial zaczyna sie ciekawie i zdaje się mieć dobrą fabułę.

kateop

1. 1. Rogue Wave - "Eyes"
2. 2. Mumford & Sons - "The Cave"
3. 3. Jose Gonzalez - "Heartbeats"
4. 4. True Love - "The Future"
5. 5. The Antlers - "Kettering"
6. 6. Jonathan Fire Eater - "When the Curtain Calls For You"
7. 7. Mumford & Sons - "Awake My Soul"

:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones