PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623636}

Longmire

7,3 691
ocen
7,3 10 1 691
Longmire
powrót do forum serialu Longmire

Stacja A&E w poniedziałek zakończyła drugi sezon "Longmire". Do tej pory nie doczekaliśmy się oficjalnej informacji odnośnie przyszłości serialu jednak jedna z osób blisko związanych z produkcją, wydaje się być pewna losu produkcji. Trzeci sezon jest niemal pewny.

Producent wykonawczy "Longmire" - John Coveny, za pośrednictwem Twittera zdradził, że decyzja odnośnie serialu została podjęta. Według niego serial dostał już zamówienie na 3. sezon.

Czekamy na potwierdzenie stacji. Na ten moment A&E nie chce komentować tych doniesień, jednak czy producent wykonawczy może się mylić co do przyszłości serialu nad którym pracuje?

Informacja z http://www.facebook.com/ShowTVpl

salmaatache

Dzięki za info :). Mam nadzieję, że producent się nie myli i nakręcą trzeci sezon. Bardzo dobry serial, szkoda, że w Polsce nie "chwycił" :(.

salmaatache

Szkoda, że ten sezon się już skończył, dzięki za info!

ocenił(a) serial na 8
salmaatache

Ciekawe czy czwarty sezon powstanie.Ostatni epizod trzeciej serii w moim odczuciu nie zostawia jednoznacznej odpowiedzi.

hiszpano

Que? Ashes to ashes był ostatnim 3 serii?

ocenił(a) serial na 8
BartosWoodmoon

Tak naprawdę nie wiem ale odniosłem takie wrażenie.Poprzednie dwa sezony o ile mnie pamięć nie myli kończyły się podobnie.Czyli wielkim BUM.Tu w rozpisce niby są jeszcze trzy epizody ale na IMDb Ashes to Ashes jest ostatnim.

hiszpano

hmmm.. wydawało mi się, że zaraz po Ashes to ashes reklamowano coś jak "next.. in season finale...blablabla" ale faktycznie, gdyby miało być, to by już było. A nima.

: (

hiszpano

z polskimi napisami oglądałeś? bo jakoś nie moge znaleźć

ocenił(a) serial na 8
kuba910

Nie jestem pewien ale chyba ktoś tłumaczy,co prawda z dość dużym opóźnieniem ale do kilku pierwszych epizodów powinny być już dostępne.Najprościej pobrać napi projekt i sprawdzać na bieżąco.Ja oglądałem w orginale .

hiszpano

Tylko 10tego odcinka nie oglądałem, do innych są, spoko doczekam się. Dzięki za odp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones