PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623636}

Longmire

7,3 691
ocen
7,3 10 1 691
Longmire
powrót do forum serialu Longmire

Nie rozumiem dlaczego ten serial jest porównywany do Justified. Mianowicie oprócz prowincji nie
łączy ich nic innego. Jak zacząłem oglądać to bardzo spodobała mi się postać Walta, ale jak tylko
zobaczyłem, że gra tu Lou Diamond Phillips to czar jakby prysł. Nic do niego nie mam, ale jest już
przereklamowany. Cały serial przypomina mi trochę Strażnika Teksasu w innej scenerii. Trochę
sztuczna gra niektórych postaci, no i ten Phillips. Obejrzałem do 5 odcinka i mi już wystarczy.

Jetpilot

Zgadzam się, że nie ma co porównywać Longmire i Justified, to zupełnie różne seriale, inna konwencja. Justified to jeden z moich ulubionych seriali, ale Longmire daje radę. Przesłodzony? W żadnym razie. Co do aktorów, kwestia gustu. Tobie Phillips przeszkadza, mnie nie. Ale widzę po "ruchu" na stronie, że w Polsce serial chyba się nie przyjął. Trochę szkoda.

ocenił(a) serial na 9
sts111

Właśnie kończę pierwszy sezon i zgadzam się w całości z twoimi wnioskami.

sts111

Dlatego, że nie ma gdzie go obejrzeć. Do czwartego sezonu komuś się chciało robić napisy, potem już niestety nie. Szósty nasi rodzimi tłumacze napisów zupełnie już odpuścili, bo są tylko do pierwszego odcinka, potem cisza. W ogóle na stronach z filmami spotakć całość nawet po angielsku wraz z ostatnim sezonem to rzadkość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones