PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550997}

Los Protegidos

7,6 143
oceny
7,6 10 1 143
Los Protegidos
powrót do forum serialu Los Protegidos

1x10

ocenił(a) serial na 6

W końcu jakiś dobry odcinek ,który nie przynudzał i nie musiałem przyśpieszać odcinka.Głównie dzięki temu,że "źli" w końcu zaczęli coś robić oraz odnalezieniu brata Lucasa.Swoją drogą co się stało z tym gościem w garniaku co chodził o lasce ? Jakoś słuch o nim zaginął...Podobała mi się scena w toalecie,w której Mateo jest świadkiem używania mocy :D Trzeba też zauważyć ,że młody Harry Potter coraz lepiej posługuje się telekinezą.

Zauważyliście te długie ujęcia pokazujące sowę ? Wydaje mi się ,że to może być ktoś z mocą przemiany w zwierzęta i obserwuje sytuację.

No i Jimena zachowuję się co najmniej głupio.Nie chce stworzyć prawdziwego związku z Mario ale nie pozwala ,żeby był on z Nurią...

A, bym zapomniał.W zwiastunie rodzice Lucasa mówią,że powiadomią policje a przecież sami wyrzucili go z domu...A dzieciaki nagle wierzą w duchy a same parę odcinków temu mówili,że nie istnieją i straszyli nimi Borje...Z kolei Sandra jest bardziej niezdecydowana niż Ainoha z El Barco.Najlepiej by chodziła z dwoma naraz ;)

Za 3 odcinki finał !

ocenił(a) serial na 9
kamil665544

Ujęcia sowy? Szczerze mówiąc nie zauważyłam, ale twoja teoria o tym że ktoś sie w nią zmienia jest naprawde niezła :) Fajnie jakby to była prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones