PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550997}

Los Protegidos

7,6 143
oceny
7,6 10 1 143
Los Protegidos
powrót do forum serialu Los Protegidos

2x01

ocenił(a) serial na 6

Podoba mi się nowy sezon.Przede wszystkim dobrze ,że zrezygnowany z debilnych komiksowych wstawek,które tylko spoilerowały fabułę.Mogliby jeszcze uaktualnić opening dodając nowe postacie.Tak jak chciałem mamy sporo nowych mocy a bohaterzy zaczynają w końcu myśleć.Oczywiście nie wszyscy ,ale to już dobry początek :D Angel od lata/miesięcy nie bierze tabletek ale ucieka dopiero kiedy trafia na Sandre (którą wszyscy olali swoją drogą ,dopiero się nią zainteresowali pod koniec odcinka).Culebra i Carlito dostali nagle upgrade swoich mocy i tak o to wąż jest niewidzialny sporo ponad minute i nawet daje rade przy tym "zniknąć" drugiego człowieka oraz młody Harry Potter ,który nie mógł podnieść podrabianej karty na posterunku a teraz na luzie przenosi z 60 kg...I niech Elena albo Sandra dotknie całą rodzinę Ruano ^^

Nowe moce fajne ,ale albo dzieci w tym serialu nigdy nie wyrastają albo targetem docelowym serialu są pedofile...Same małe dziewczynki albo chłopacy,ewentualnie nastolatki.Czy nikt z dorosłych nie ma mocy ?

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Już po czasie na edycje więc doklejam :D
Elena-Postać przeciętna.Moc niezła ,chociaż bardzo problemowa.
Angel-Jak najbardziej pozytywna postać.Wolałbym ,żeby Sandra była z nim niż z Culebrą.Moc bardzo pożyteczna ,choć trąci x-menem ;)
Superszybka dziewczyna-Cóż za irytująca postać.Opanowała do perfekcji słowo :"Ojczeeeeeeeee" xD Ale moc naprawdę przydatna.

kamil665544

Mi się odcinek bardzo podobał. O wiele bardziej niż finał pierwszego sezonu. Ciekawe jak tym razem Sandra wybrnie z ponownej ucieczki od rodziców, bo przecież raczej do nich nie wróci. Pewnie razem z Angelem będą mieszkali z naszą rodzinką, zapowiada się ciekawie. Pewnie Culebra z Angelem będą walczyć o Sandrę. Wolę Culebre, ale widać, że Angel to też fajna postać. Elena trochę przypomina młodszą wersję Sandry, chociaż ma gorzej, bo uśmierca, a Sandra nie koniecznie. Szkoda dziewczynki.
Ogólnie to myślałam, że pierwszy sezon będzie o poszukiwaniu Blanci i że ją znajdą pod koniec pierwszego sezonu, ale widać, że się to przedłuża i szczerze mówiąc, jest to trochę irytujące. Mogliby już ją znaleźć.
Ogólnie odcinek na plus.

elenkaa

Nowy sezon jak najbardziej na plus. Jednak postać Angela mnie zastanawia. Czy to nie ten sam chłopak którego ten cały "Ojciec" w pierwszym sezonie nastawiał na akcję w stylu "już czas"? Wydaje mi się ze to ta sama bluza była...Może on ma wytropić dla niego resztę dzieciaków bo wie że skoro Sandra mu zaufa to doprowadzi go do ich domu... i jeszcze mówił o bracie który odszedł... może chodzi właśnie o Culebrę? Kiedy Wąż opowiadał swoją historię następnie pokazana została migawka ręki chłopaka z charakterystycznymi pieprzykami który był zamknięty w tym "ośrodku", no ale zobaczymy.

Superszybka dziewczynka strasznie irytująca, ale spodobała mi się postać Eleny i to że Andres i Nuria okazali się tymi dobrymi.

ocenił(a) serial na 6
mewusia_m

Tez mi sie wydaje, ze to będzie brat Culebry :d

ocenił(a) serial na 6
Picia_9

Bo to jest brat Culebry :D

(Kocham spoilery ^^ )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones