SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Love/Hate

2010
51 min.
8,0 715
ocen
8,0 10 1 715
2 548
chce zobaczyć
Darren, członek gangu narkotykowego, po powrocie do Dublina próbuje unikać kłopotów, jednak zostaje ponownie wciągnięty w działania przestępczego półświatka. Więcej Mniej
Love/Hate zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

IFTA
Serial zdobył 18 nagród IFTA oraz 24 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Darren Treacy (Robert Sheehan) wraca do Dublina z Hiszpanii, gdzie ukrywał się przed irlandzką policją Garda, szukającą go za posiadanie broni. Brat Darrena, Robbie (Chris Newman), został właśnie wypuszczony z więzienia Cloverhill. Niedługo po wyjściu z zakładu karnego, czekając przy kiosku z gazetami na Tommy'ego (Killian Scott), członkaDarren Treacy (Robert Sheehan) wraca do Dublina z Hiszpanii, gdzie ukrywał się przed irlandzką policją Garda, szukającą go za posiadanie broni. Brat Darrena, Robbie (Chris Newman), został właśnie wypuszczony z więzienia Cloverhill. Niedługo po wyjściu z zakładu karnego, czekając przy kiosku z gazetami na Tommy'ego (Killian Scott), członka przestępczej organizacji, do której należą obaj bracia, zostaje śmiertelnie postrzelony z przejeżdżającego samochodu. To tragiczne wydarzenie roznieca konflikt wewnątrz gangu narkotykowego, do którego należą mężczyźni, a ich rodziny, przyjaciele i lokalna społeczność będą musieli żyć z konsekwencjami.

studio
Octagon Films
tytuł oryg.
Love/Hate
inne tytuły
W scenach, w których postacie zażywają kokainę, użyto glukozy w proszku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych