Love Life
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo życiowy

ocenił(a) serial na 9

Odnajduje w tym serialu różne podobieństwa do swojego życia czy życia znajomych, oczywiście niektóre są podkoloryzowane bo to komedia obyczajowa ale jednak... Ktoś kto tworzył scenariusz musi mieć duże doświadczenie życiowe: trudne relacje z rodzicami, ewolucja przyjaźni gdzie ludzie często nie mogą pogodzić się z tym że już nigdy nie będzie jak dawniej, wyciąganie dawnych przyjaciół z tarapatów pomimo tego że już mało rzeczy nas łączy, poczucie że nasze życie stoi w miejscu i ma słabe perspektywy - to chyba często spotyka młodych ludzi który utkneli w marnej pracy i nie wiedzą co dalej, ucieczka z dala od miejsca urodzenia, czasem dla jednych ludzi jesteśmy tylko chwilową rozrywką/odskocznią a czasem oni są tacy dla nas, związek z narcyzem który na początku jest wspaniały i obiecuje nie wiadomo co a później staje się bardzo toksyczny, rozmyślania jak by to było gdyby spotkać dawną miłość - czy w nowych okolicznościach miałby takie coś szansę przetrwać, czy byłby równie wspaniałe (któż z nas tego nie robił)? Wspominanie/spotkanie miłości z lat szkolnych, jak mógłby wyglądać realia takiego spotkania - myślę że podobnie jak w serialu. Końcówka całkiem wzruszająca a wnioski życiowe jakie wyciągnęła główna bohaterka myślę że wielu ludzi może mieć podobne, mi też zajęło sporo czasu i różnych doświadczeń żeby dojść do podobnych. Główba bohaterka - taka dziewczyna z siasiedzctwa, całkiem zwyczajna, do polubienia :) Bardzo polecam serial bo po ilości komentarzy widzę że chyba nie jest zbyt popularny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones