PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570077}

Luck

6,6 1 628
ocen
6,6 10 1 1628
6,0 2
oceny krytyków
Luck
powrót do forum serialu Luck

Serial dobrze nakręcony i aktorstwo też dobre ALE hmm serial jest taki nijaki. Większość
scen w pilocie po prostu nudna i mało interesująca.

Ocena pilota 4/10

ocenił(a) serial na 3
Azazell

Odcinek faktycznie nudny, po zapowiedziach spodziewałem się czegoś lepszego. Dodam jeszcze że oglądam w oryginale (po ang, bez napisów) i strasznie męczy mnie słuchanie jakiegoś turasa który kaleczy angielski albo tego jąkałę - strasznie niewyraźnie.

checik1

No to włącz te napisy....

checik1

nudni to wy jesteście... wypieprzac oglądać Spartacusa, a telewizję dla inteligentnych zostawić... inteligentnym.

ocenił(a) serial na 3
keeveek

;oooooo a to po jednym odcinku wiesz ze to serial dla inteligentnych

checik1

No Obcy albo Gwiezdne Wojny to to nie są...

ocenił(a) serial na 3
Fool_For_A_Lifetime

Szanowny kolego/kolezanko, rozumiem ze odnosisz sie do filmow dodanych w mojej bibliotece. Nie wiem czy jest mozliwosc sprawdzenia kiedy byly dodane ale jesli jest to zobaczysz ze 1) troche minelo od tego czasu, 2) nie jestem typowym filmwebowiczem ktory portal ten traktuje jak fb i dodaje filmy, komentuje, oceniam to na co akurat natrafie, co mi sie podoba/nie podoba. Takze moje gusta sa naprawde rozne od tych zawartych na moim profilu. Jedynie zakladka seriale, ktorymi rzeczywiscie sie interesuje jest przeze mnie aktualizowana i jest jak najbardziej zgodna z moimi gustami. A co do gwiezdnych wojen...TO KLASYK.

checik1

Musiałem się do tego odnieść, bo autor tematu też jest fanem Gwiezdnych Wojen, więc jak dwóch fanów Gwiezdnych Wojen ocenia serial jako nudny, to coś w tym jest. Niepotrzebnie zniechęcacie innych takimi tematami do tego serialu, bo jaki jest sens oceny muzyki Chopina przez fana murzyńskiego rapu? Nie jest to porównanie Luck i Star Wars, tylko po prostu inny przykład tego samego, bezsensownego rozumowania. Tym bardziej, że określenie "nudny" jest strasznie niejednoznaczne i subiektywne, a ja postanowiłem zwalczać głupie komentarze do tego serialu, żeby nie zniechęcać do sięgnięcia po niego przez innych. Im więcej fanów, tym większe prawdopodobieństwo kolejnych sezonów itd.

Fool_For_A_Lifetime

i prawidłowo. Oglądanie seriali w Polsce spowszednialo, a co za tym idzie, coraz więcej plebsu ogląda wszystko co popadnie. I potem burakao jeden z drugim przy takich perełkach jak Luck czy Rzym piszą, że "nudne".

ocenił(a) serial na 3
keeveek

Przepraszam czy ty nazwales mnie plebsem?;x 'Perelkach jak Luck' HAHAHAHAA. Sorry ale wytlumacz mi jedno? Po czym stwierdzasz ze to perelka? Po 2 odcinkach? I kto tu jest plebsem? To jest dopiero zalosne. A co do wypowiedzi Fool_For_A_Lifetime : twoje myslenie jest dosc prostolinijne i bledne, uczepiles sie tych GW i teraz próbujesz wszystkim wmowic ze jak ktos ogladal cos ala GW to juz nie moze ogladac seriali, filmow o innej tematyce i tym bardziej ich oceniac. To juz nie mozna miec szerokiego zakresu zainteresowan? Przejzyj chocby seriale jakie ogladam. Skoro lubie supernatural, to juz californication, czy tym bardziej sopranos nie moglem ogladac?;/ i juz na koniec co do ogolu i teamtu: serial po 1 odcinku byl(jest?) nudny, wiec zgodzilem sie z osoba ktora zalozyla temat. i nie ma tu zadnego zniechecania, zwykle okreslenie swojej pozycji wzgledem serialu.

checik1

No to chyba musisz parę razy przeczytać, żeby zrozumieć, bo ja też lubię Star Wars i bardzo wysoko je cenię.

ocenił(a) serial na 3
keeveek

i jeszcze co do twojej wypowiedzi keeveek : ' Oglądanie seriali w Polsce spowszednialo, a co za tym idzie, coraz więcej plebsu ogląda wszystko co popadnie.' <---- z ciekawosci przejrzalem twoje pozycje, cos okolo 30 paru seriali idac przez the shield, po game of thrones konczac na glee. hipokryzja godna przecietnego polaka. pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
keeveek

i właśnie tacy szmaciarze jak ty oceniaja wszystko swoją prymitywną miarą. Dla przykładu Glee w swojej kategorii (czyli seriali dla młodzieży) nie ma konkurencji. Ale dla ciebie to badziewie, bo nie spełnia twoich wymogów czyli krew, flaki , cycki, akcja.

ocenił(a) serial na 3
keeveek

widze ze mam do czynienia z jakims zakompleksionym nastolatkiem, takze zegnam serdecznie. ciekawe czy w realu ludziom tez tak wyrzucasz od plebsow i szmaciarzy:D jestes zalosny chlopczyku, idz ogladac glee; *

Fool_For_A_Lifetime

Ja też lubię Star Wars(starą trylogię) a nawet Star Treka ale ten serial również. A jak ktoś mi tu powie że "Rzym" albo "Boardwalk Empire" jest nudny to go zlinczuje! Bo nudna to jest "Moda na sukces" :P

checik1

Ja jeszcze przed premiera wiedzialem, ze to bedzie serial dla inteligentnych. David Milch(scenarzysta Deadwood) i wszystko jasne.

ps. Czy tylko dla mnie pojecie nudy w kontekscie ogladania tv jest obce? Ostatnio przeczytalem opinie, ze ktos nudzil sie na nowym odcinku californication. Odcinu, ktory trwa 20min...

ocenił(a) serial na 3
danteusz

swoja droga taki tok myslenia tez jest dla mnie fascynujacy. lubisz scenarzyste wiec serial musi byc geniuszem. lubie spielberga, wszystkie jego filmy to arcydziela. lubie crisa cornella. to nie wazne ze nagral plyte z timbelandem. jest geniuszem. lubie zimmera. wszystkie 1505232235 jego utworow to klasyki;)

checik1

chyba deadwood nie ogladales, ze takie herezje wygadujesz

danteusz

nie ma co się kłócić każdy ogląda co mu się podoba i ocenia według swoje skali upodobań...
Ja puki co mam mieszane uczucia co do tego serialu jak by to powiedzieć "szału nie robi" po tych 2 odcinkach... ale nudnym jeszcze bym go nie nazwał bo może nie czekam z mega niecierpliwością na następny odcinek ale zaciekawił mnie na tyle by oglądać dalej i zobaczyć jak rozwinie się cała intryga. Do tego na plus przemawia bardzo fajna obsada oraz zdjęcia.

Azazell

Dowartościowywać się na oglądaniu "ambitnych" filmów to prawdziwa żenada. To co się rzuca w oczy to aktorstwo Hoffmana, które jest bardzo dobre, z resztą aktor takiego kalibru trudno żeby grał źle. Co do serialu chyba scenariusz nie jest najlepszy. Osobiście nie porywa mnie ten serial, jest nudny ale kto co woli wiadomo, serial nie dla wszystkich ze specyficznym klimatem. Czy jest on dla ludzi o wysokim IQ? Nie powiedziałbym, ot standardowa produkcja HBO, tak więc skończcie sobie smarować jacy to jesteście inteligentni bo oglądacie "ambitny" serial bo to zalatuje niedowartościowanym polactwem. Cieszcie się serialem i pamiętajcie, że każdy ma prawo do oceny tego co ogląda oczywiście o ile nie troluje bo takich to bym od razu wywalił z portalu na amen.

Azazell

Luck 1/10
Supernatural 10/10
wszystko na ten temat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones