PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570077}

Luck

6,6 1 628
ocen
6,6 10 1 1628
6,0 2
oceny krytyków
Luck
powrót do forum serialu Luck

czy moglby ktos kto ogladal pilota serialu napisac w ktorych minutach pojawia sie weronika rosati?serial sam w sobie mnie nie interesuje natomiast chcialabym zobaczy ja w akcji

ocenił(a) serial na 7
milen86

Będzie w następnych odcinkach dopiero ;)

milen86

He ze zwiastuna wygląda na to że będzie się tylko pojawiać.Broń boże by zaczęła się odzywać to by było dopiero.

CichyMorderca

co by bylo? bedzie sie odzywac, bedzie

milen86

lepiej dla niej(jej kariery) by się nie odzywała :)

CichyMorderca

brawo dla niej, się wybiła i gra obok "wielkich"!

rajmanowna

wielkich to ona ma rodziców

joos

zazdrościsz, co ? miała od małego kasę, ma talent, smykałkę do języków, wygląd, wykształcenie aktorskie... a ty niet to już krytykujesz ? hehehe

pixi222

nie skarżę się na rodziców. mam smykałkę do języków, wygląd i wykształcenie w tym, co mnie się podoba.
miałam za to dużo do czynienia z filmem, konkretnie z krytyką filmową a
niestety jeśli ktoś pcha się na piedestał musi liczyć się z tym, ze będą go oceniać.
nie rozumiem za to ślepego uwielbienia dla celebryty? jakieś niespełnione ambicje?

joos

napisałam, że ją wielbię ?! :P nie lubię ślepej i głupiej krytyki....

pixi222

a ja głupich osobistych wycieczek

joos

tak ? to czemu taką robisz wobec Rosati ? :p

pixi222

a wiesz co tj osoba publiczna?

joos

tak a ty umiesz odróżnić aktorstwo od życia prywatnego aktora ? jej rodzina nie ma nic do jej grania...

pixi222

dla mnie jej aktorstwo jest kiepskie, jest ładna , ale takich dziewcząt jest sporo, a jej rodzina ma dużo do tego, ze jest na plakacie largo polskiego dystrybutora (i tylko tu), do tego że jest w polskiej zajawce Luck, tylko w polskiej, bo we wszystkich innych krajach jest Nick Nolte. To się nazywa promocja na silę, a jeśli nie potrafisz na to obiektywnie spojrzeć, to ulegasz zwykłemu marketingowi. Filmy z Rosati powinny nieć znaczek 'lokowania produktu'

pixi222

stawiając Rosati obok Sharon Stone czy Dustina Hoffmana spece reklamy wbijają ją w twojej głowie na piedestał domniemanym porównaniem z wielkimi gwiazdami. to jeden z podstawowych chwytów perswazyjnych i wierz mi, nic nie ma wspólnego z jej talentem, no a już na pewno z wagą jej roli w filmie. Musiała by być gwiazdą na miarę Marlona Brando, żeby pokazać się w czymś na 2minuty i trafić na plakat, i wygryźć z trailera Nicka Nolte

joos

Nadal nie rozumiem po co to piszesz? pixi222 nie napisała o niej nic - innymi słowy nie oceniła jej, a ty wielce krytyk z góry zakładasz że tak zrobiła i to nawet w pozytywnym świetle. Poza tym jeżeli już krytykujesz to rób to wobec osoby publicznej, bo to co obecnie praktykujesz to zwykła dziecinada, owinięta w trudne słowa i wielkie nazwiska.

m4r3x

bo jak już napisałam,nie lubię osobistych wycieczek. głównym argumentem pixi222 było "zazdrościsz".
osobiście irytuje mnie medialne wciskanie mi weroniki rosati, której 0.0001% zobaczę za niedługo w składzie coca coli.

joos

gówno wiesz o moim umyśle, więc się nie wypowiadaj :P
A to, ze jest na polskich plakatach to zagrywka debili od marketingu filmowego polskiej dystrybucji filmów, a nie zabiegów aktorki ! to, że firmy chcą zarobić reklamując filmy jej osobą, bo ludzie pójdą widząc Polkę w zagranicznym filmie to nic dziwnego, ale nie wyżywaj się na Rosati za to !!! Nie rozumiem, skąd wiesz, że rodzina kazała ją na plakaty wkleić hehehe masz jakieś dowody ? ja jedynie jej kibicuję, bo widzę, że laska się stara, gra i nie gwiazduje jak te polskie 'MEGAGWIAZDY" z głupich polskich seriali... I nie podoba mi się, to obieżdżanie jej nie wiadomo za co....
P.S. Ja dobrze wiem, że Rosati nie jest wielką gwiazdą kina :p A plakaty już ci wyżej wytłumaczyłam... poza tym dalej nie masz argumentu na związek rodzinnej kasy z aktorstwem...

pixi222

bo mam bezpośrednio do czynienia z przemysłem filmowym.
i nie wiem, co ja mówiłam o twoim "umyśle", więc albo mi wytłumacz albo oszczędź sobie projekcji.

joos

ciekawe czemu nikt nie promował Jane Eyre polskim pochodzeniem Mii Wasilewskiej a na plakat Salt nie wciskał Olbryskiego?

joos

też mi sie nie chce uwierzyc w ten przypadek. W USa jest pare milionów Polaków, czesc z nich pewnie marzy o aktorstwie i próbuje swoich sił, a tu nagle przylatuja Weronika, zaliczyła pare zajęć i wszedzie sie załapuje, we Francji, USA,Polsce. Akurat tak sie złożyło,że jej rodzice są bardzp wpływowymi ludżmi, z miedzynarodowymi kontaktami, wiadomo że na bankietach , których bywają są i przedstawiciele rozrywki i kultury, producenci, rezyserzy, wystarczy szepnąc słówko, jak w każdej branży, prace najłatwiej po znajomości dostać.

a to że mówi że chodzi na castngi, w urzedach tez organizowane są nabory, a i tak prace dostaje ten co ma dostać

ocenił(a) serial na 6
kozodoj

coś tam chyba błaznujecie w postach. Mann wziąłby do serialu beztalencie? Nie ma takiej opcji. To że tam trafiła, pokazuje jedynie że ma coś w sobie.

"których bywają są i przedstawiciele rozrywki i kultury, producenci, rezyserzy, wystarczy szepnąc słówko, jak w każdej branży, prace najłatwiej po znajomości dostać." Hehe, ta wszystko jak za PRL-u, tak działa HBO.

GhostFace

do malej rólki czemu nie,każdy student aktorstwa, mógłby to zagrać,ale akurat Weronika ma to szczeście,że pada na nią wybór. W sumie jak z niej taki talent, to dziwne że nie dostała głównej roli,proporcjonalnej do jej postaci na plakacie, no ale wtedy publika już mogłaby dokładnie ocenić czy z niej taka gwiazda,bezpieczniej na początku publike,urobic małymi rolkami

ocenił(a) serial na 6
kozodoj

Mi to nie przeszkadza, że pada na nią, ładna kobieta. Zagra jeszcze w dwóch odcinkach, po obejrzeniu można ocenić jej występ. Życie prywatne i jej powiązania, mnie nie interesują. Mam tak z wszystkimi aktorami, liczy się ekran i przed nim decydujesz - czy ktoś jest wybitny, czy wybitnie mały. Reklama i marketing to żenująca sprawa zawsze i wszędzie, wystarczy jednak pracujący sprawnie mózg, by samemu dostrzec z czym mamy do czynienia, a nie łapać się na tanie chwyty.

GhostFace

no widzisz paru naszych aktorzyn juz tam poleciało probowac swoich sil, i ich bezpardonowo powycinali, doszukujać sie róznicy miedzy nimi to widze tylko nazwisko, bo chyba niemnej byli od niej utalentowani

GhostFace

GhostFace
a myslisz że dzisiejszych czasach tak sie nie załatwia pracy, szczególnie w spólkach państwowych, wiadomo że ignoranta nie wezmą, ale faworyzowanie znajomków,jest wszędzie

ocenił(a) serial na 6
kozodoj

wiadomo, że tak bywa, ale są ograniczenia lokalne, w przypadku produkcji filmowej. Więc to że Rosati, dostała rolę w "Luck" nawet na drugim czy trzecim planie, jest czymś. Oglądałem kilka seriali od HBO i zawsze jest to najwyższy poziom realizacyjny. Nie ma przypadków.

joos

Jako osoba nie związana z filmem, czy krytyką jakąkolwiek (tak, piszę to w odniesieniu do Twoich lub wspomnianych przez Ciebie "związków"), chcę tylko zauważyć, że nazwisko Mii nadal, z tego co wiem, pisze się Wasikowska, bo żadna, jak to ująłęś "Mia Wasilewska" w "Jane Eyre" nie grała. Natomiast Daniel był jest i będzie OLBRYCHSKI. Może mniej estymy a więcej uwagi?

Uważaj, jak krytykujesz, bo sam skrytykowany będziesz. Z poważaniem.

dr_haust

mam dys-wszystko, ale to mnie nie usprawiedliwia. masz rację.

joos

"spece reklamy wbijają ją w twojej głowie na piedestał" to było o moim umyśle...
kurna okropne jest to, ze nadal w tym kraju wielu ludzi myśli, że wszędzie na świecie kumoterstwo rządzi... ach to pilskie podejście...

pixi222

No niestety zgadzam się z przedmówczynią. Od środka i dokładnie tak to wygląda. Sztuczne tworzenie gwiazd.

poprawna

a czy ona jest gwiazdą ? pcha się do gazet ? sami o niej piszą dla kasy, to nie je wina, że tabloidy szukają sensacji tam, gdzie jej nie ma...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
poprawna

a skąd wiesz, że wierzę gazetom ?! dobrze wiem, że są najczęściej pisane pod kogoś...
Ja jedynie rozumiem, że Rosati to nie wielka gwiazda tylko młoda aktorka, która próbuje do czegoś dojąć i nie kapuję nadal ten polskiej zawiści wobec niej, a ty mi tu z głupotami wyjeżdżasz... kremy :P phi...

pixi222

kremy chyba były metaforą, ale co tam - phi...

CichyMorderca

a widzisz to obejrzyj sobie jak grala we francuskim filmie, jak swietnie nawija po francusku, zaraz zmienisz zdanie.ja kiedys nie przepadalam za nia, ale teraz odkrylam ja na nowa i mam o niej coraz lepsze zdanie, bardzo jestem ciekawa jej nowych rol

milen86

po raz kolejny (po Largo) pojawia się tylko w polskim trailerze, tylko na polskim plakacie,
ciekawe, czy wystąpi tylko w polskiej wersji językowej

milen86

w 4 albo 5 będzie dopiero.

qbavoo

Nie prawda, pojawiła sie w zagranicznych wersjach trailerów. W wiekszości z nich ją widac.

A ludzie mnie pytaja czemu nie wracam do Polski..... przez ludzi.....

rocki_2

tak, ale qbavoo napisał dobrze. Rosati po raz pierwszy pojawi się w czwartym odcinku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
qbavoo

dziwisz się??? Inteligencja polska wyjechała za granicę...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
milen86

łącznie zagra w 4 odcinkach z 9 nieźle..

ocenił(a) serial na 6
GhostFace

Podobno zagra w 3 odnicnkach: http://www.imdb.com/title/tt1578887/fullcredits#cast co tez jest niezlym wynikiem. Dzisiaj mialam wrazenie, ze gra kobiete, ktora po wyscigu trzyma ten wielki czek, jak dziennikarze czekaja z TV na zwyciezcow. Byla tam calkiem podobna do niej laska. Rzeczywiscie nic nie mowila. Twarz podobna, tez czarnulka, ale w duzych p/slonecznych okularach, wiec nie mialam pewnosci. Nie wiem ile ma do zagrania, bo tamta tylko trzymala czek i sie wdzieczyla, doslownie przez chwile:)

Co do serialu to tez mnie wciagnal. Czekalam na powtorki, bo tego styczniowego nie ogladalam. Obsada swietna, zdjecia rowniez, wiec czekam na wiecej;)

A na koniec kilka slow o Rosati. Nie jestem jej fanka, generalnie dziewczyna mnie drazni jako osoba, ale...doceniam ja, ze w ogole cokolwiek robi w zagranicznych produkcjach. Naprawde mamy cos takiego w sobie, ze niszczymy i szydzimy z kazdego, kto jakos sie wybil. Ona jest mloda, moze nie ma talentu najwiekszych, ale dziewczyna sie stara i docenmy to. JEszcze przed nia szmat artystycznej drogi. Dajmy dziewczynie szanse. Angielski i francuski zna perfekt. Rodzina Rosati z tego co kojarze chyba kiedys w Szwajcarii mieszkala, za czasow politykowania jej ojca. Poprawcie mnie jesli sie myle. Ale z tego co od lat gdziestam kojarze to ona biegle zna te 2 jezyki wlasnie ze wzgledu na czeste podroze ojca i nauke w szkolach dla obcokrajowcow. I naprawde niewazne, ze ma wielkich rodzicow, ktorzy maja kase. Po prostu miala szczescie urodzic sie w takiej rodzinie. Ale nie sciagajmy do szeregu kazdego kto realizuje swoje pasje, i jak widac po malutkich kroczkach z pozytywnym skutkiem.

ocenił(a) serial na 6
narayanka

faktycznie gra jednak 3 odcinkach , gra krupierkę w kasynie, odwiedzanym przez głównych bohaterów.

narayanka

wreszcie ktoś z sensem pisze. nie dajmy się zwariować! każdy z nas, jeśli miałby takie możliwości, korzystałby z nich. ale że nie mamy to zazdrościmy - to takie ludzkie.

antygrafik

Zgadzam się w zupełności tylko troszeczkę zmieniłbym końcówkę twojej wypowiedzi :) "to takie ludzkie" zamieniłbym na niestety "to takie polskie". Pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones