PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704472}

Luke Cage

6,7 23 645
ocen
6,7 10 1 23645
6,4 8
ocen krytyków
Luke Cage
powrót do forum serialu Luke Cage

po obejrzeniu 5 odcinków stwierdzam,że to jest jeden z lepszych seriali, jakie oglądałem

ocenił(a) serial na 9
Patapon6709

Jestem po 3 odcinkach i muszę się z Tobą zgodzić. Netflix znowu to zrobil:)))))))) co prawda moim zdaniem daredevil jest lepszym serialem ale LC i JJ prawie nie odstaja poziomem.

ocenił(a) serial na 9
Patapon6709

Mocny serial i b dobrze zagrany ale w innym klimacie niz DD i czekam na kolejne , 1 na razie jest bo Netflixa nie mam tylko w necie patrze

ocenił(a) serial na 9
szymania11

a wy gdzie ogladacie?

szymania11

każdy serial z tego uniwersum ma w sobie coś innego, coś fajnego.. różnią się tak wieloma aspektami, a i tak są mega dobre :)

ocenił(a) serial na 7
szymania11

na netflixie tylko jest

szymania11

ja akurat mam netflixa , ale widze ze cos slabo szukanie tu co poniektorym wychodzi wiec podpowiem ze np. na CDA sa juz 4 odcinki a pewnie lada moment bedzie i wiecej

ocenił(a) serial na 9
miko1980

Wiem bo na Cda lubie ogladac bo w HD jest sporo Tylko premium sa fajne filmy. Ja na oryginale juz nie kupuje filmow i seriali Skonczylem z tym Kiedys gazetki filmowe kupowalem np DVD Video Magazyn. I Cinema a wczesniej Cinema Press Video bo kilka wypozyczaln mialem po pare godzin moglem stac w jednej bo nie wiedzialem co wybrac

ocenił(a) serial na 5
szymania11

Na warezach bylo po poludniu wczoraj 9 odcinkow.

ocenił(a) serial na 5
Patapon6709

Breaking Bad,Narcos,Vikings,Game of Thrones,Peaky Blinders,Shameless US,Gomorra...ja tam kilka bym znalazla i to tylko z ostatnich lat☺ chyba ze chodzi o seriale na podstawie komiksow

ocenił(a) serial na 9
monia_tomaszek

Breaking Bad tylko 1 odcinek patrzylem bo mi sie Lapek zacial bo mam 2.a HP mi sie zawirusowal chyba

ocenił(a) serial na 6
Patapon6709

Myślę że ludzie pisza że to słaby serial bo się przyzwyczaili do DD. Takie murzyńskie klimaty są dla mnie o wiele lepsze niż "ślepy" ninja walczący z innymi ninja.

ocenił(a) serial na 6
Patapon6709

Po 5 czy 6 odcinku dałbym ocenę 9, ale później było znacznie gorzej, dlatego lepiej nie oceniać serialu aż do finałowego odcinka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones