PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 480
ocen
7,9 10 1 36480
7,7 14
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

Wkrótce premiera rosyjskiego remake'u serialu Luther.
Serial będzie nosił tytuł "Klim" a akcja będzie toczyć się w St Petersburgu i Moskwie.

Widziałem już zwiastun i wszystko jest identyczne - wątek Alice, wszystkie śledztwa, charakter głównego bohatera, nawet sceny żywcem skopiowane (np. ta, jak oblewa sam siebie benzyną, negocjując z psychopatą)... Różnica będzie praktycznie tylko taka, że ten Luther będzie biały. :)

Co o tym myślicie?

Nie zdziwię się, jeżeli niebawem Polacy też zrobią swoją wersję Luthera. Już nic Mnie nie zdziwi.

ocenił(a) serial na 8
MrJigssaw

U nas nie będzie polskiego Luthera. Za drogo by to wyszło. Co innego Rosjanie - nasz rynek filmowy od rosyjskiego różni się tym, że oni zamiast puszczać jakiś amerykański/brytyjski serial wolą kupić licencję i zrobić własny :) Stać ich.
No też widziałam zwiastun "Klima" - beznadzieja :D Szczególnie Ławronienko- mistrz jednej miny... Ta co ma grać rosyjską Alice - też porażka... Zwiastun w ogóle nie zachęca, a jak zobaczyłam nazwisko reżysera, to już całkiem straciłam wiarę, że coś będzie z tego serialu :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones