PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 480
ocen
7,9 10 1 36480
7,7 14
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

Wytrzymałem niespełna odcinek tego serialu. Ten serial jest o super inteligentnym gliniarzu, która szuka tylko super inteligentnych morderców, czy jednak ma trochę realizmu w sobie ? Bo szczerze lubię Idrisa Elbę i chciałbym obejrzeć ten serial, ale jeśli ma się on opierać tylko na pseudo intelektualnych dialogach to dziękuje. W innych odcinkach będzie to bardziej realne czy nadal w stylu mentalisty czy pomysłowego Dobromira główny bohater wpadnie nagle na pomysł i wszystko jest cacy ? Wiem, że jeden odcinek nie może przysłonić mi oceny całokształtu, ale trochę już się naoglądałem w życiu i nie wiem czy jest sens po prostu oglądać ten serial i marnować czas. Jeśli chodzi o seriale to przeważnie moje oceny są w miarę adekwatne do oceny portali społecznościowych więc trochę dziwi mnie, że ten serial tak mnie odpycha ; nie mal od 1 sceny.

ocenił(a) serial na 9
payes

po obejrzeniu pierwszego odcinka zastanawiałem się, czy w ogóle oglądać dalej... Owo zastanawianie się trwało parę miesięcy, ale po czasie wróciłem i dziś nie żałuję - pierwszy odc. absolutnie nie oddaje tego, co czeka na widza w kolejnych. Przestępcy nie są jak Alice z pierwszego odcinka, a Luther nie wdaje się z nimi w zbędne dialogi... Szczerze powiem, że 1odc. w ogóle nie nadaje się na tzw. pilota. A kolejne przynoszą sporą dawkę satysfakcji.
Szczerze polecam!

brunozaczkowski

dziękuje za odpowiedź. Dam szansę temu serialowi :)

payes

Realizmu za wiele nie ma (np. jest laska która terroryzuje jakimś szpikulcem pół Londynu) ale jak najbardziej warto! Mimo ze 3eci sezon to raczej dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones