PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 430
ocen
7,9 10 1 36430
7,7 13
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

nierówny

ocenił(a) serial na 7

Bardzo trudny serial do oceny, niesamowicie nierówny. Ten sam odcinek potrafi trzymać w napięciu oraz zadziwiać kolejnymi zwrotami akcji i jednocześnie przywalić tak okropnymi sztampami czy innymi naiwnościami, że aż chce się serial wyłączyć i do niego nie wracać. Świetny Idris Elba!

ocenił(a) serial na 7
nzcn

Zgadzam się w stu procentach, ten serial miał zadatki na drugiego Dextera, ale momentami traktuje widza jak kompletnego debila, co jest bardzo irytujące. Montaż również nie zachwyca, długo można by wymieniać niedociągnięcia, które spowodowały, że ten serial z bardzo dobrego stał się najwyżej niezły. Ale nawet pomimo tego, ogląda się całkiem przyjemnie.

nzcn

Niestety 3. sezon byl do dupy - bylem zmuszony obnizyc ocene z 9 na 8.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Fass_

spoiler... :-(

nzcn

Cenie sobie czas i nie mam zamiaru oglądać wszystkich sezonów żeby się przekonać że coś było słabe.
Jaki waszym zdaniem jest najlepszy sezon?(a najlepiej odcinek - obejrze jeden czy dwa i zobacze czy będe poświęcał 20 godzin na cały serial)

BartasBartas

Dużo czasu byś nie zmarnował :D nie znam drugiego tak krótkiego serialu, który ma niby 4 sezony :D łącznie 20 odcinków... więcej ma 1 sezon Agentów Tarczy..

nzcn

Zgadzam się w 100%,serial niesamowicie nierówny i ciężki do oceny

frugosz

również podpisuje się pod tym jak nierówny jest ten serial. Jednak szybko się przez niego przechodzi. Ja jedynie ponarzekam na kreacje Luthera bo jest to strasznie niewykorzystana postać. mam wrażenie że chcieli pojechac po bandzie ale ktoś im dosć często zaciągal reczny cala historia wracala do punktui wyjscia. a szkoda

nzcn

Zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones