PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510006}

Mój grzech

Mi pecado
7,5 2 034
oceny
7,5 10 1 2034
Mój grzech
powrót do forum serialu Mój grzech

Miałam okazję zobaczyć parę odcinków i przyznam że ten serial prezentuje ten sam poziom co "Nie igraj z aniołem". Akcja statyczna, fabuła nudna, wątki nie trzymające się kupy ani dupy. Do tego kiepscy aktorzy z Maite Perroni na czele, która potrafi obecnie grać już chyba tylko rozpłakaną senioritę z ulicy lub hacjendy. Historia w filmie wogóle nie wciąga a wręcz odwrotnie, irytuje i odstrasza swoją debilnością. Dotego jeszcze ocena serialu na filmweb. 8,4 !? I 119 miejsce w rankingu najwyżej ocenianych seriali !? To chyba jakiś żart !!

ocenił(a) serial na 10
christinearron

to tylko twoja marniutka opinia o serialu ;]

Patrząc nawet na ocenę serialu widać że inni uważają inaczej , nie podoba ci się serial - nie oglądaj ! nikt cię nie zmusza ;]

maitee

Zgadzam się w 100% z maitee :)

Nie podoba ci się? W porządku, twoja sprawa, o gustach się nie dyskutuje, ale przestań wpieprzać się w sprawy, o których nie masz zielonego pojęcia, ok? To taka rada na przyszłość.

ocenił(a) serial na 3
Amy95

Rety ! Od tego jest wkońcu forum dyskusyjne prawda ? Jeśli nie potrafisz znieść krytyki swojego syfiastego serialiki, to może przestań tu pisać i załóż sobie konto na stronie jakiegoś fanclubu tego serialu zamist obrażać pożądnych ludzi. 95 obok imienia Amy to rok twoich narodziń ? Heh teraz nie dziwię się czemu piszesz takie żalowe komenty.

christinearron

ehhm, "ŻALOWE" komenty piszesz ty.
"95 obok imienia Amy to rok twoich narodziń ? Heh teraz nie dziwię się czemu piszesz takie żalowe komenty."
Jestem bardzo ciekawa ile ty masz lat, że piszesz coś takiego. Bo wg. mnie, publicznie na forach swoje zażalenia wylewają 10-letnie dzieci, a nie osoba uważająca się za dorosłą, ale wiesz co? Jest takie przysłowie "Mądry głupiemu ustępuję". Może i jestem młodsza, ale chyba nie głupsza niż ty (wnioskuję to z twoich licznych wypowiedzi), więc niech ci będzie, myśl sobie co chcesz.

Pozdrawiam :D

ocenił(a) serial na 3
Amy95

Nie no rozwalasz mnie. Brakuje argumentów na obronę seriau to się zaczyna ze ja głupia jestem i nie będziesz ze mną dyskutować. Widzisz !? Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie czy ten serial jest kiepski.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

christinearron jedyną osobą która znajduję się w brodziku intelektualnym jesteś ty dlatego , że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem " Jest takie przysłowie "Mądry głupiemu ustępuję" widzisz chyba że oglądających nie interesuje twoja opinia , którą piszesz nie tylko o MP ale także o innych serialach , wiesz co napisz gazetkę o swoich problemach , jak to bardzo nie lubisz seriali (które i tak oglądasz) i daj spokój ludziom którzy nie chcą z tobą najwidoczniej korespondować.

ocenił(a) serial na 3
maitee

meitee......czyli inwazja pokemownów. Naprawdę, macie rację bo liczyłam na jakieś konkrety i się przejechałam. Zamiast normalnej pogaduchy teksty że jestem głupia i głupszemu się ustępuje itp. Pisać mi tu nie zabronicie. Ale same przyznałyście mi rację że MP to dno. Nawet nie próbowałyście pokazać ze nie mam racji, tylko odrazu przesżłyście do obrażania. Naprawdę niezłą żenadę pokazałyście.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

twoim argumentem jest rzekomy brak naszych argumentów. ja cię nie obraziłam , przytoczyłam tylko cytat a to kolejny dowód na brak czytania ze zrozumieniem , nikt nie ma w obowiązku wypisywać i argumentować tobie dlaczego oglądał MP , przeczytaj sobie wcześniejsze tematy , a może czegoś się dowiesz -.-

ocenił(a) serial na 3
maitee

Dowiedziałam się że nie ma nic konkretnego w tym co się podoba w MP. Ładna aktorka, aktor, bo historia jest taka przysycona romantycznością i tandetnym dramatyzmem. Niczego konkretnego się po tych postach się nie dowiedziałam.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

każdy wyraził krótko swoją opinię o danym temacie.

ocenił(a) serial na 3
maitee

Wyraził to za dużo powiedziane. Dalej nie wiem co jest w tym serialiku takiego, że zasługuje na ocenę taką jaka ma.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

nie każdemu musiała przypaść do gustu

ocenił(a) serial na 3
maitee

To fakt, ale dawanie tem serialowi oceny 10/10 to lekka przesada.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Rozumiem , masz inne zdanie , dla mnie też nie które oceny innych telenowel są wyższe niż ja osobiście bym im dała , no ale co człowiek to inny przypadek ;)

ocenił(a) serial na 3
maitee

:/

ocenił(a) serial na 8
christinearron

Ja natomiast do telenowel podchodzę z dystansem. Nie biorę wszystkiego co w nich się dzieje na poważnie, bo wiadomo... to tylko telenowele. Wcale nie uważam żeby to były ambitne produkcje, ale przyjemnie się je ogląda. Bardzo lubiłam "Mi pecado", ale za "Nie igraj z aniołem" nie przepadam. Podsumowując lubię ten gatunek ale nie dała bym 10/10, bo to przesada i obraza dla takich seriali jak powiedzmy "Doktor House", który jest faktycznie według mnie dobry.

ocenił(a) serial na 10
Lola140392

wg Ciebie dobry ,a o gustach nie dyskutujemy.

ocenił(a) serial na 8
maitee

Ale właśnie w tym temacie zauważyłam że o gustach dyskutuje się aż nad to... Skoro mówisz że o gustach się nie dyskutuje to zastanawiam czemu ten temat wogóle powstał. Wiem że to nie ty go założyłaś, ale nie potrzebnie kłócisz się z kimś tylko dlatego że wyraził swoją opinię. Nie mówię że zgadzam się z tym co napisał/a, ale on/a tak odbiera telenowele i ty nie musisz się z nim/nią zgadzać. Ja szanuję to że ktoś nie przepada za telenowelami. Sama je lubię, ale nie będę nikogo zmuszać żeby też je lubił. Na przykład swojego czasu moja klasa(w której były prawie same dziewczyny, piszę "były" bo już skończyłam szkołę i jestem w trakcie matury), wprost ubóstwiały polską "Brzydulę". Ja za tym serialem nie przepadałam. Ja i moja przyjaciółka wolałyśmy oglądać "Zbuntowanych" i wcale się z tym nie ukrywałyśmy i jakoś nikt nam nie mówił "to głupie, nie oglądaj tego", my też nikogo nie namawiałyśmy do oglądania "Zbuntowanych" i innych telenowel. A ja ci powiem szczerze że telenowel oglądałam naprawdę dużo... Chyba każdą która leciała na tvn(od "Esmeraldy",która była chyab pierwszą telenowelą emitowaną przez tvn), tv4 i kilka z zoneromantica. I na podstawie tego co oglądałam to mam prawo wyrazić obiektywną opinię, bo oglądałam tego naprawdę dużo. Każda telenowela ma podobną fabułę, natomiast wątek biednej dziewczyny pojawia się w 80%. Mimo że fajnie się te seriale ogląda to mogą się przejeść i znudzić.

ocenił(a) serial na 10
Lola140392

Wyraziłam swoją opinię i tyle.

ocenił(a) serial na 10
maitee

jakas osoba z problemami, się tutaj żali i co każdy ma jej odpisywać.. i sie kłócić, jak już to z bardziej inteligentną osobą. zobaczcie jak ona sie denerwuje jak np maitee jej coś odpisała... Boże zaraz rozwali cały filmweb, ...! hehe widać, ze wie , że całkowitej racji nie ma dlatego w taki dziecinny sposób wyładowuje emocje :D

ocenił(a) serial na 5
christinearron

No to ja powiem, że według mnie ta telenowela nie była taka zła (przynajmniej w porównaniu do "Cuidado con el angel"), aczkolwiek rozumiem, że ktoś może uznać tę produkcję za kompletne nieporozumienie (o gustach się nie dyskutuje, prawda? ;)). Nie mniej jednak po przeczytaniu kilka pierwszych komentarzy straciłam jakąkolwiek ochotę na polemikę w tym temacie. Poziom prezentowany przez "niektóre" osoby pozwala mi tylko na to, by współczuć Maite Perroni fanów (a może fanatyków?), którzy potrafią tylko obrażać osoby mające inny punkt widzenia. Przykre, ale nie ma sensu zwracać dzieciakom uwagi, bo mogą tylko sprowadzić do swojego poziomu.
Pozdrawiam założycielkę tematu :).

ocenił(a) serial na 10
anita368

Dlaczego dzieciakom? Nawet nie wiesz ile mam lat ,hm ? -.- ale vice versa. Ja straciłam jakąkolwiek chęć dyskusji z ludźmi którzy próbują na siłę coś udowodnić .. Jeżeli bardzo film się nie podoba Baaaaardzo się cieszę ;]]]

ocenił(a) serial na 5
maitee

Haha, uderz w stół, a "maitee" się odezwie... ;]

ocenił(a) serial na 7
maitee

Mi sie MP bardzo podoba... a z głupszymi sie nie kłóć bo i tak nie zrozumieją, pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 5
Roberta_Pardo2000

...Powiedziała mądra Roberta_Pardo2000, która w innych tematach wyzywa ludzi od debili i każe im się iść leczyć, tylko dlatego, że sądzą, iż Maite Perroni nie ma zdolności aktorskich.

christinearron

nie oglądałam ani jednego odc tego filmu ale po przeczytaniu opisu hmm.. skąplikowana historia ;)
jak już mówiłam nie oglądam tego serialu więc nie bd się wypowiadała ale ogólnie nie lubię tej aktorki więc wątpie żeby mi się podobał..;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones