PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264349}
5,4 1 589
ocen
5,4 10 1 1589
Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą
powrót do forum serialu Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą

kochani kochani

ocenił(a) serial na 10

nie wiecie kiedy ta genialna kreskówka wróci na antenę CN?

sally_storm

Dzisiaj patrzyłam program CN i jest o 18.10. :D

ocenił(a) serial na 9
ginger_girl

Bądź co bądź,szkoda że takie fajne kreskówki jak ta są zastępowane tymi durnowatymi serialikami.Ani to dla dzieci,ani dla dorosłych,takie dla nikogo.

JackRobertkokos

najważniejsze że leciały wtedy gdy byłam mała, teraz to nawet obojętne dla mnie bo cn nie mam i nie oglądałam już tam nic ze 3 lata. szkoda jedynie, że dzisiejsze 10-latki mają szajs do oglądania, chociaż pewnie dla nich to jest ciekawe.

ocenił(a) serial na 9
ginger_girl

Ja też teraz nie oglądam tego typu programów ale gdyby znów coś ciekawego puścili to czemu by znów nie zacząć ?
Chociaż teraz to niby wszystko w internecie jest.

JackRobertkokos

niby jest, ale znacznie lepiej się ogląda gdy w czasie skakania po wszystkich kanałach natrafi się na tą np na krowę i kurczaka :D

ocenił(a) serial na 9
ginger_girl

Oj,tego to akurat nie lubiłem.Jakoś mnie nie śmieszyło. Możliwe,że z wiekiem mi przeszło ?
Kiedyś nie lubiłem Johnnego Bravo,jakieś to było drętwe i nieśmieszne ale po latach śmieje się z tego jak nigdy.Do niektórych kreskówek jednak trzeba dorosnąć,nawet do tych które na pozór są głupie.

JackRobertkokos

to ja kochałam krowę i kurczaka i jam łasicę, chyba moje dwie ulubione kreskówki (czerwony to najlepsza postać w historii animacji jak dla mnie haha) plus jeszcze dom dla zmyślonych...., chowder. johnny też fajny, dzisiaj niektóre jego teksty to by przez cenzurę nie przeszły haha

ocenił(a) serial na 9
ginger_girl

Dokładnie :) A moją ulubioną kreskówką nadal jest Ed Edd i Eddy.Tych głupków nie da się zapomnieć a tym bardziej nie lubić.To co oni wyprawiali to się nawet fizjologom nie śniło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones