PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 230
ocen
7,8 10 1 34230
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

Tak to zdecydowanie jeden z najlepszych seriali jakie widzialem. Niesamowity humor splątany z ogromnie przygnębiającymi tragediami wojny Koreańskiej. Nigdy nie zapomnę tego serialu, zwłaszcza "Sokole Oko" zostanie mi w pamięci.
Wspominając M.A.S.H. kręci mi się łezka w oku. Mam do niego ogromny sentyment. Pamiętam jak kiedyś z mamą zaoglądywaliśmy się tym serialem ;). Nie zapomnę pewnej ciekawej sytuacji jaka raz wynikła przy okazji serialu - siedze sobie na kanapie i coś oglądam, wpada mama i rozgląda się po pokoju ( pewny, że chodzi jej o pilota postanawiam twardo utrzymywać, iż go nie mam -oglądałem coś ciekawego i nie chciałem by mi ktoś zmieniał ;)) to ona mówi do mnie
" ... synu masz..." ja taki niby zdziwiony mowię jej ".. nie mam..." i tak się powtarza kilka razy, w końcu taka zrezygnowana mówi "ale synu M.A.S.H jest w TV". Oczywiście kupa śmiechu ... Ech stare dobre czasy ;)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones