serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

M*A*S*H

1972 - 1983
25m
7,8 34 283
oceny
7,8 10 1 34283
8,1 7
ocen krytyków
W czasie koreańskiej wojny amerykańscy lekarze polowego szpitala radzą sobie ze żmudną codziennością. Zobacz pełny opis
M*A*S*H zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Złoty Glob
Serial zdobył 8 nagród Złoty Glob, 38 innych nagród oraz 137 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
7 wspaniałych
Serialowe zakończenia
Jakie były najlepsze serialowe finały? O tym, jak zostanie zapamiętany dany serial, często decyduje jego zakończenie. Bierzemy na warsztat ostatnie odcinki takich seriali, jak m.in. "Prawo ulicy", "Przyjaciele" i "Breaking Bad" i sprawdzamy, jakie były najlepsze serialowe zakończenia w historii. Wybiera Jakub Popielecki.  2019-06-02T09:30:19 PT11M40S https://fwcdn.pl/webv/02/98/50298/a1.50298.4.jpg

Przez wielu uważany za najlepszą komedię wszech czasów, M*A*S*H* opowiada historię nietypowego amerykańskiego szpitala polowego podczas wojny w Korei. By przetrwać koszmar wojny lekarze robili co w ich mocy, chcąc oderwać myśli od brutalnej rzeczywistości. M*A*S*H* to niezapomniana komedia z fantastycznymi skeczami i rewelacyjnymi postaciami, o których mówi się do dziś.

na podstawie
Richard Hooker (powieść)
studio
20th Century Fox Television
tytuł oryg.
M*A*S*H
inne tytuły
MASH (alternatywna pisownia) USA
więcej
Larry Linville opuścił serial, uważając, że postać, jaką kreował (Frank Burns), była bezbarwna i jednowymiarowa.
Wayne Rogers zrezygnował z grania 'Sokolego oka', gdyż uważał postać za zbyt sardoniczną.
Wayne Rogers zdecydował się opuścić serial, gdyż uważał, że grana przez niego postać zamiast być równą, jak mówi scenariusz, była jedynie tłem dla kreacji Alana Aldy.
Witajcie w "M*A*S*H", gdzie śmiech i tragedia tańczą ze sobą w niepowtarzalnym rytmie. To serial, który nie tylko dawkuje humor na tle wojennego dramatu, ale wręcz rzuca go w powietrze jak granat, w wyjątkowo niekonwencjonalny sposób. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Love

ocenił(a) serial na 10

jakiś durny skazany na śmierć wyprzedza masha a gówniane dragon bal Aly MaCbel

Apel do stacji telewizyjnych

użytkownik usunięty

Uprzejmie błagam, by M. A. S. H. znów wrócil do TV. Tyle gniotów jest w ramówce, a miejsca dla tego arcydzieła nie ma :( Ten serial jest nas wszystko.

Przyjaciele? Hoży Doktorzy? Teoria wielkiego podrywu, czy może Jak poznałem waszą matkę? Tak, kiedyś lubiłem i wysoko ceniłem te seriale, jednak po obejrzeniu M.A.S.H. stwierdzam, że żaden nie ma nawet szans by się z nim równać. Po prostu genialny przez wszystkie sezony, od scenariusza, poprzez genialnie odegrane...

Ponadczasowy serial.

ocenił(a) serial na 10

Korzystając z urlopu obejrzałem go w całości szczególnie poruszył mnie ostatni dwugodzinny odcinak gdy aktorzy się żegnali czułem się jak bym był tam z nimi te 11 sezonów aż mi łzy poleciały.

Naljepszy

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy amerykański serial komediowy, a raczej tragikomediowy, jeśli istnieje taka kategoria. Niesamowicie zabawny, ale poruszający też poważne tematy, pokazujący ludzkie dramaty, zmuszający do refleksji.
Np. kiedy Radar opowiada o najgorszym dniu swojego życia, najgorszym doświadczeniu...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones