PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119535}

Mała księżniczka

Shōkōjo Sara
7,7 2 132
oceny
7,7 10 1 2132
Mała księżniczka
powrót do forum serialu Mała księżniczka

Kim był w bajce Peter?

Jedna z dziewczynek taka mała w warkoczach, miała na imię Suzan czy Martha?

Betinka

Peter to chłopiec, który woził i pomagał Sarze.

ocenił(a) serial na 10
elvis4

Nie wiem zbytnio, o jaką dziewczynkę chodziło autorce tematu. Dwa warkocze ma jedynie koleżanka Lawini - Jassie.

Jeden warkocz ma Ermengarda.

Happagus

Peter miał czapkę na głownie, niższy był od księżniczki i spodnie nosił na szelkach z tego co pamiętam ale pamięć może mylić!

ocenił(a) serial na 8
aniolek1234

Peter pracował na targu, na którym robiła zakupy Sara i wybierał dla niej najładniejsze owoce i warzywa, potem z zakupami odwoził ją bryczką na stancję. Byli przyjaciółmi. A dziewczynka to moim zadaniem Lotta - najmłodsza przyjaciółka Sary

Betinka

W szkole była czwórka młodszych dziewczynek i chodzi mi o jedną z nich- w dwóch warkoczach w fioletowej sukience

Betinka

to były czsy fajnych bajek dobrze ze istnieje technika i mozna to utrwalic na dvd mam 46 odcinków

robaczek1988

drogi Robaczku poprosze o kontakt, mój przyjaciel kocha przygody Sary i chciałbym mu zrobić niespodzianke na urodziny podaje emaila i prosze o kontakt:
spacerkiempogminie@interia.pl

robaczek1988

Drogi robaczku1988!
Czy jest szansa, żeby odkupić od Ciebie na dvd Sarę? Bardzo proszę o kontakt, bardzo mi zależy! mój email: nwisz@interia.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones