PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698093}

Mały Quinquin

P'tit Quinquin
7,1 1 811
ocen
7,1 10 1 1811
7,8 10
ocen krytyków
Mały Quinquin
powrót do forum serialu Mały Quinquin

Czesc, to mój pierwszy komentarz na filmweb'ie, raczej nie bawie się w takie rzeczy ale...zacznijmy od początku

- Nie znosze kina w stylu szybcy i wściekli (w sensie ze taniego g**na które nic nie wnosi oprócz efektow specjalnych)
- lubimy sobie z zona pojsc na kino niszowe, ambitne, tak wlasnie trafiliśmy na ten oto film
- jak wyżej wspomniane, nie ogladalem serialu tylko film

Moje zdanie. Sorry ale jak czytam opisy ludzi, którzy zachwycają się tym "arcydzielem" to mnie na wymioty bierze - poważnie? 3:20 godziny, które spokojnie można było wrzucić w 1:15 i może wtedy by to tak nie bolało. Ogolnie 80% z tego filmu NIC NIE WNOSI do fabuly, jest po prostu bezsensowne. 3 smieszne momenty (przyznam smialem się do rozpuku ale 3 razy przez 3 godziny??). Film powiedzmy o watku kryminalnym i widze ze nikt nie ma pojęcia kto na dobra sprawę jest odpowiedzialny za morderstwa. Niech ktoś mi wytłumaczy na czym polega "fenomen", "geniusz" tego szmatławca?

Niechaj ten film skwituje sytuacja z kina po zakończonym seansie. Siedze sobie z dziewczyna a obok nas siedzi para (na randke się wybrali). Zaczynaja się napisy końcowe, wszyscy w kinie zniesmaczeni i zszokowani (kino ARS w Krakowie jak dobrze pamiętam, mala salka) a chłopak na caly glos - "NO KUR** MAC"!! Nic dodac nic ująć...wolalbym już chyba transformersow na Polsacie poogladac...

DNO!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 6
Pioroon_filmweb

upośledzony wujek małego q - odpowiada za morderstwa.

ocenił(a) serial na 1
DeRo_filmaniak

Dzieki za odpowiedz, tez tak myslalem do pewnego momentu bo wiuekszosc osob była z nim wlasnie powiazan ale jeden fakt mnie zbil z tropu - dlaczego zginela ta dziewczyna co spiewala ("I'ts youuuuuu") skoro nie miała z nim zadnego powiazania??

ocenił(a) serial na 6
Pioroon_filmweb

oprócz tego że byli sąsiadami? a mały q "chodził" z młodszą siostrą i'ts youuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ocenił(a) serial na 1
DeRo_filmaniak

No i co ze byli sasiadami? No i co ze Q chodzil z jej mlodsza siostra?

Najwazniejsze jednak pytanie - co sprawia ze ludzie daje temu filmowi oceny jak 8, 9 moze i nawet 10 (skoro jestem pewien ze ma pelno 1, 2 ,3 a srednia to 7 z kawalkiem)?

Prosze o argumenty

ocenił(a) serial na 9
Pioroon_filmweb

może pewnych niuansów nie dostrzegasz, nie ogarniasz, nie czujesz klimatu, humoru, narracji? Ale nie przejmuj się, nie musisz! A swoją drogą, serio, 1 punkt?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones