PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603643}

My Princess

Ma-i Peu-rin-se-seu
7,3 652
oceny
7,3 10 1 652
Ma i Peu rin se seu
powrót do forum serialu Ma-i Peu-rin-se-seu

własnie skonczyłam

ocenił(a) serial na 8

jest super przydał by się 2 sezon naprawdę wciąga i czy wezmą ślub??

ocenił(a) serial na 6
mesia2

już dawno obejrzałaś więc wiesz jak się skończyło a drugiego sezonu raczej nie będzie ;p
Ale trochę się zawiodłam. Szczerze mówiąc to większość dram pod koniec zawodzi, pewnie dlatego, że zazwyczaj początki są po prostu genialne, z ciekawą historią, która mega wciąga i rzadko kiedy ten poziom jest podtrzymany do końca (nawet jeśli sama końcówka jest dobra, to zazwyczaj pare ostatnich odcinków jest nudnawych albo na siłę wymyślają nierealne problemy). Ale podkreślam, że początki są wręcz czasem genialnie!
Co do My princess, pod koniec wszystko było tak przesłodzone...niektóre dramy z głównymi bohaterami mającymi najwyżej po 20lat tak nie kipiały słodyczą i zachowaniami, które "na pewno" występują u 30-paro latków albo prawie 30-latków (tiaaa ;p) jak ta, miejscami aż nie mogłam patrzeć >.>

ocenił(a) serial na 9
queenmother

no, fakt Tae-Hae to sama słodycz :D

ocenił(a) serial na 5
queenmother

Akurat drama ta mi nie przypadła do gustu. Do połowy mi się podobał, potem już nie. Nie wiem dlaczego, ale zaczęła mnie ta historia nudzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones