PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458882}
7,4 278
ocen
7,4 10 1 278
Macross Frontier
powrót do forum serialu Macross Frontier

Anime dosyć wciągające. Jak to bywa w przypadku Macross fabuła jest trochę dziwna (przynajmniej jak dal mnie ) ale to nie znaczy że zła. Postacie są wykreowane w dosyć standardowy sposób, ale bywają pewne przebłyski oryginalności. Bardzo imponująco prezentują się mechy i walki w przestrzeni kosmicznej. Chyba najmocniejszym aspektem anime jest świetnie zrealizowana muzyka.
Ostatecznie:
- Fabuła 6/10
- Postacie 7/10
- Realizacja 8/10
- Muzyka 10/10
Anime jest godne polecenia.

ocenił(a) serial na 9
sharingan_lotus

Fabuła jest bardzo prosta, jednocześnie, bardzo dobrze napisana - anime w starym stylu gdzie "męscy mężczyźni łamią serca kobiecych kobiet". Nierozumiem jak można nierozumieć.
Edit: dopiero teraz zauważyłem w nicku "sharingan" - już jasne czemu nie łapiesz fabuły.

ocenił(a) serial na 8
sharingan_lotus

Ja z kolei nie widziałam w fabule nic dziwnego. Prosta historia, jak napisał(a) keik, dobrze napisana, gdzie miłość i wojna idą w parze. Efektownie wykonana z rewelacyjną muzyką. Kreska naprawdę zachwyca, szczególnie jak mówisz, kiedy dochodzi do starć w przestrzeni kosmicznej. Po prostu cudowne.

ocenił(a) serial na 9
Lilith_Flame

Pozytywne anime:) Zassałem obecnie a HD aby się nim rozkoszować]:->

ocenił(a) serial na 6
sharingan_lotus

Tak bardzo dobra seria jedyne do czego można się przyczepić to lekkie przegięcia z fabułą pod koniec i melodramatyczne sceny w ostatnim odcinku (Alto łap snajperę i pomyśl o Michaelu zanim odstrzelisz kilka robali...itp.). Poza tym naprawdę solidna produkcja z dobrą muzyką (nie jestem fanem japońskiego popu i wogóle popu, ale to nie było złe) i świetnymi, dynamicznymi animacjami walk w kosmosie. To pierwszy Macross jaki obejrzałem i ogólny wątek, że muzyka łagodzi obyczaje jest fajnym pomysłem... ale pomysł, że roznegliżowane nastolatki śpiewają miłosne piosenki kiedy dzielni faceci się mordują i giną tysiącami, a cywile po schronach umierają ze strachu już taki fajny nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones