PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742955}

Magicy

The Magicians
7,0 8 458
ocen
7,0 10 1 8458
Magicy
powrót do forum serialu Magicy

Ep06s01

ocenił(a) serial na 3

Właśnie obejrzałem 6 odcinek... Jak na razie wrażenia względem samego serialu nie są tak złe jak zakładałem :) Wątki same w sobie ciekawe - mnie osobiście najbardziej ciekawi wątek Kady i tego jak to się zakończy :) Elliot jako czarodziej z wyżej klasy coraz bardziej zdobywa sympatię swoją "ekstrawagancją", a może tak to już bywa z uczniami ze stażem... W każdym razie Bohaterowie mają swoją historię i nie specjalnie banalną. Coraz bardziej ciekawią mnie również możliwości Pennego, który w tym odcinku pokazał w końcu praktyczne zastosowanie swojej magii. 3 etap testu lekko mnie zszokował, ale z drugiej strony miał swoje logiczne wyjaśnienie :) Co sądzicie?

Elfiren

Za to mnie już to zaczyna nudzić. Czytałem książkę, tam też Quen był c*pą ale nie aż taką. Tam był prawdziwym geniuszem podczas gdy w serialu się co najwyżej rozkręca. A poza tym odcinki wg. mnie są przyzwoite. Najfajniejszą postacią jest wg. mnie Eliot. Czy też masz tak, że bardziej lubisz postacie drugoplanowe od pierwszoplanowych?

ocenił(a) serial na 3
Ygrek_

Eliot przykuł moją uwagę już na samym początku swoim zachowaniem :) I chyba też tak mam - bo jak na razie nawet Penny i Kady są drugoplanowymi postaciami, a czekam na rozwój wydarzeń z nimi, a nie z Quinem, czy tą jego psiapsiułą co się nie dostała... Eliot i jego przyjaciółka na tym teście sprawili, że jak na razie to moi ulubieńcy!

ocenił(a) serial na 8
Elfiren

Mi się wydaje, ze Quinn specjalnie jest tak kreowany i dopiero przejdzie przemianę, nie zapominajmy, że miał problemy psychiczne, więc pewnie chwile mu to zajmie, żeby sie ogarnąć :) Ja lubię Pennego i jego wieczny agresor :D Eliot jest interesujacy ze wzgledu na swoje charakteryzacje, fajna z niego postac :)

ocenił(a) serial na 3
domcia2605

Do Quinna nic nie mam, całkowicie rozumiem psychologię jego postaci - psychiatryk i potem "pogodzenie się z rzeczywistością" jaką jest magia. Jednak bardziej fabularnie ciągnie mnie do postaci drugoplanowych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones