PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742955}

Magicy

The Magicians
7,0 8 438
ocen
7,0 10 1 8438
Magicy
powrót do forum serialu Magicy

Szkoda, że hataki nie zajęły się napisami. Dream Team tłumaczy napisy nieco wolno. Według ich strony, postęp odcinka nr 9 stanął na 50 procentach. Sam przetłumaczyłem napisy do odcinka nr 10 i wrzuciłem na serwis międzynarodowy i polski z napisami (nie mogę podać nazw przez regulamin). Na tym pierwszym kilka linii pojawia się jednocześnie i, moim zdaniem, łatwiej je czytać. Na tym drugim, wymagania odnośnie napisów nieco to uniemożliwiły i w jednym momencie musiałem ustawić ich krótki czas wyświetlania przy rozmowie prowadzonej na komputerze (dużo wiadomości w jednym miejscu). Już każdy wybierze, które mu bardziej pasują.

Wziąłem się za najnowszy odcinek właśnie ze względu na tłumaczenie poprzedniego przez tamtą ekipę.

Kondiq

no wlasnie czekam na napisy do 9 odcinka a do 10 juz sa i nie chce sobie psuc fanu, z gory dzieki za napisy do 10 odcinka :D

ocenił(a) serial na 9
francuz88l

Tak się składa, że około godziny 15 wrzuciłem też napisy do dziewiątego i zamierzam tłumaczyć sezon do końca, jeśli mi nie braknie czasu. :)

ocenił(a) serial na 8
Kondiq

Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku ;)

Czekamy tłumaczenie 10 odcinka.

Pzdr.

ocenił(a) serial na 8
Mad_Hat

Głupia ja.
Miałem na myśli 11 odcinek... do którego już zrobiłeś napisy. Ultra szybko!

ocenił(a) serial na 9
Mad_Hat

Miałem odłożyć połowę na jutro, ale jakoś poszło. Druga połowa odcinka była łatwiejsza w tłumaczeniu. :)

ocenił(a) serial na 9
Mad_Hat

Miałem odłożyć połowę na jutro, ale jakoś poszło. Druga połowa odcinka była łatwiejsza w tłumaczeniu. :)

Kondiq

Każdy tłumaczy takim tempem na jakie mu życie pozwala. Hataki też czasem mają spore opóźnienia przy pewnych pozycjach. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones