PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742955}

Magicy

The Magicians
7,0 8 462
oceny
7,0 10 1 8462
Magicy
powrót do forum serialu Magicy

kino młodzieżowe

ocenił(a) serial na 6

Przyjemne, lekkie kino młodzieżowe - idealne dla dzieciaków 12-16 lat. Praktycznie brak przemocy i seksu pokazywanych bezpośrednio, również brak jakichkolwiek głębszych treści. Siadasz, oglądasz, zapominasz. Razi nieco nierówna gra aktorska (dobry Arjun Gupta, niezły Jason Ralph, tragiczna Olivia Taylor Dudley) ale można przeboleć. Dosyć absurdalna fabuła, która z każdym odcinkiem dąży w kierunku nonsensu ale i to da się jakoś przeżyć. Miejscami nudny i przegadany, akcja sztucznie rozwlekana i zatrzymywana. Ogólnie jednak całość na plus - można się rozerwać, myślę że ocena 6 jest w sam raz.

belorek

Dzięki za tę ocenę. Właśnie szukałam info czy to serial dla młodzieży. Teraz wiem żeby się za to nie zabierać. :)

Katatonika

Absolutnie się nie zgadzam że dla młodzieży , serial jest jak najbardziej dla dorosłych widzów - Poruszano temat seksu ,palenie papierosów , narkotyków .

Ja polecam jak najbardziej serial .

buterfly

To że poruszano takie tamaty nie oznacza że serial jest dla widzów dorosłych. :)

Katatonika

Sceny które pojawiają się w serialu, na pewno nie są odpowiednie dla 12 latków :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Obecnie jest taka specyficzna tendencja, że do treści na poziomie 10-14 latków dokłada się sceny które mają nadawać głębi, dramatyzmu i powagi. Niestety treść pozostaje na tym samym poziomie, a Magicians to bardzo prosty serial dla dzieciaków.

belorek

Dzieciakiem nie jestem, a serial uważam za dobry

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Nie sugeruję, że jesteś, szanuję Twoją opinię, po prostu moja jest inna :)

belorek

Ja twoje zdanie również szanuje , po prostu mamy inne gusta filmowe :)

ocenił(a) serial na 8
belorek

To puść go swoim dzieciom, może zrozumieją.

ocenił(a) serial na 8
belorek

Średnia wieku dopuszczalna dla tego serialu to 15 lat (średnia z kilku krajów, z wersji ocenzurowanych i nie, zakres 9-18 lat).

Minimalny dopuszczalny wiek to 9 lat (jeśli mieszka się w Holandii; nie wiadomo której wersji to dotyczy, choć jeśli to Holandia, to pewnie nic nie cenzurowali).

https://www.imdb.com/title/tt4254242/parentalguide

ocenił(a) serial na 7
belorek

Biorąc pod uwagę choćby język i bardzo częste odniesienia do seksu zdecydowanie nie powiedziałabym, że to serial dla dwunastolatków. Młodzieżowy - jak najbardziej, ale dla zdecydowanie starszej młodzieży.
Poza tym, jako dorosła, też całkiem dobrze się przy nim bawiłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones