PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742955}

Magicy

The Magicians
7,0 8 458
ocen
7,0 10 1 8458
Magicy
powrót do forum serialu Magicy

so1eo2

ocenił(a) serial na 4

nuda niestety. z książka na tym etapie nuda.

szumiasty

Właśnie. Wyłączyłem w połowie.

ocenił(a) serial na 4
no_bo_co

wiesz ja liczę, ze będzie fajnie. pewnie się mylę. szkoda po prostu czegoś co mogło być zajebiste.

szumiasty

nie tylko to ze nuda, ale tez zachowania bohaterow sie kupy nie trzymaja. poza tym wszyscy zachowuja sie jakby mieli depresje.

szumiasty

Ja właśnie byłam bardzo ciekawa jak się rozwinie serial po pierwszym odcinku, bo ucieszyłam się że będe mogła jakiś fajny serial ogldać na bieżąco a tematyka mi się podoba ale ten drugi odcinek... Jakoś tak, niby wszystko ok, coś się dzieje i dalej uważam, ze serial ma potencjał ale trochę się wynudziłam. Nie wiem, może ( jak dla mnie ) trochę za dużo się dzieje. Bardzo podoba mi się postać Elizy.

ocenił(a) serial na 5
szumiasty

Słabo to widzę jak na razie.. Mam nadzieję, że się rozwiną, ale po dwóch odcinkach nie ma szału.

ocenił(a) serial na 4
karolina_kulczycka

Po 3 jeszcze gorzej.

ocenił(a) serial na 3
szumiasty

Po 15 min wyłączyłem, 3/10. Żenada lvl na wspólnej. Jedyną nadzieją serialu jest śmierć głównych bohaterów.

ocenił(a) serial na 9
szumiasty

Bardzo polecam książki Lev'a Grossman'a (trylogia) na których podstawie powstaje ten serial. Bardzo chciałam zobaczyć ekranizację i mogę wam powiedzieć że to się zaraz rozwinie i naprawdę będzie świetne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones