PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742955}

Magicy

The Magicians
7,0 8 442
oceny
7,0 10 1 8442
Magicy
powrót do forum serialu Magicy

Jako że nie ma dużo seriali o takiej tematyce , jestem mile zaskoczony tą produkcją chociaż nie jest w top 10 moim ulubionych seriali . wiele osób skończyło oglądać ten serial po 3 czy 4 odcinku i wcale im się nie dziwię , serial wystartował z bardzo dobrym pilotem a potem poziom leciał na łeb na szyję w dół . 2 i 3 są bardzo słabe a 4 to już kompletna porażka . po czym od 5 już jest lepiej i do 11 ogląda się zainteresowaniem . Aktorzy młodzi , niektórzy grają słabo . Podobno inspirowany serial na książce nie wiem nie czytałem . Czekam na więcej Bestii . Co sądzicie o tym serialu . Pewnie skończy się na 1 sezonie ale nie uważam że będzie to stracony czas , tak jak np. //p=Pod kopuła gdzie zobaczyłem cały 1 sezon i żałuje bo zrobili z niego serial dla ludzi obłąkanych :)

ocenił(a) serial na 10
Daniel_Kot

Sezon 2 jest już potwierdzony.
Ja osobiście bardzo go lubię i uważam że mimo zmian w stosunku do książki ogląda się go całkiem przyjemnie.
Tak niektórzy aktorzy mogli by być lepsi ale powoli się rozkręcają. Dla mnie właśnie pilot był taki sobie i zastanawiałam się czy oglądać ale od 4 odcinka nie mogę się doczekać kolejnego.

ocenił(a) serial na 5
sol22

ile odcinków ma 1 sezon ??? bo nie wiem a nie chcę mi się szukać :)

ocenił(a) serial na 10
Daniel_Kot

12 jutro w stanach finał sezonu

ocenił(a) serial na 5
sol22

dziwne już oglądałem 12 odcinek >/ może 13 "_?"_

ocenił(a) serial na 10
Daniel_Kot

Tak 13 pomyliłam tygodnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones