PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209688}
7,6 14
ocen
7,6 10 1 14
Mahoraba ~ Heartful Days ~
powrót do forum serialu Mahoraba ~ Heartful Days ~

Anime z kiepskawą fabułą i słabo wciągające, ale za to nadzwyczaj normalne jak na ten gatunek i
przyjemne w odbiorze z dosyć ładną kreską. Cudu się nie spodziewałem, ale i tak nie wyszło tak
źle. Pomysł na anime nie jest zły i jest wykorzystany w miarę możliwości, tak by chociaż lekko
zachęcić do obejrzenia. Szkoda że Anime głównie skupia się na życiu głównego bohatera w tej
posiadłości wraz ze lokatorami (no czasem może jakiś wypad). Mogliby bardziej rozwinąć jego
życie szkolne co by nam dało w całokształcie bardziej wciągającą serie, ale jest moment gdzie
schodzą z bohatera i całość kieruje się na inną osobę. To chociaż było fajne w tej serii. Ogólnie to
się prezentuje tak : Komedia na lekko ponad średnim poziomie, Romans.... No jak na komedie-
rom. przystało jest jaki jest (kto widział kilka serii z kom-rom. będzie wiedział jak się to potoczy) lecz
mogę przyznać że jest dość słabo rozwinięty, ale nie ma co narzekać. Bohaterowie są bez
zastrzeżeń tylko... Nie mogę strawić tej Tamami, która ma bardziej taki niby charakter wzbudzający
strach u innych, a najlepszą postacią jest tutaj chyba Asami, optymistycznie nastawiona pomimo
swojej sytuacji, podoba mi się postawa tej postaci i według mnie najlepsze są z nią odcinki (po
prostu lubię tą postać w tym Anime), ale za to jej matka jest "mułowata" (nie przepadam za takimi
postaciami, ale tutaj może być). Oddałem ocenkę i już to będzie miało 6 głosów... Widzę że słabo
popularne anime, ale moim zdaniem warto dać szanse tej produkcji. Dla mnie to jest na 8/10 i tyle
też dam... To jest do normalnego obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones