PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687829}

Devils and Realist

Makai Ōji: Devils and Realist
6,9 345
ocen
6,9 10 1 345
Makai Ōji: Devils and Realist
powrót do forum serialu Makai Ōji: Devils and Realist

Może mi się wydaje

użytkownik usunięty

ale mam wrażenie że Makai Ouji jest skopiowane nieco z Kuroshitsuji.
Oto argumenty:
-demony jako motyw przewodni
-poważny młodzieniec który stracił rodziców (William=Ciel?)
-podejrzanie miły lokaj
-oraz podobne do siebie postacie, np. Kevin+Dantalion=Sebastian czy Gilles De Rais=Grell (tak
samo pedziowaty, miałam problem na początku z określeniem jego płci o__o)

użytkownik usunięty

Idąc tym tropem można rzec, że Kurosz to z kolei zżynka z Gosick. Devils & realist ma kompletnie inny klimat i jest tak naprawdę zupełnie o czymś innym.

użytkownik usunięty

Zaczęłam czytać mangę i faktycznie można powiedzieć, że "Makai..." mocno różni się od Kurosza. Ale lekkie podobieństwa i tak są.

użytkownik usunięty

Podobieństwa są, i tu, i tam występują demony, to fakt. Ale Ciel ma się tak do Williama, jak piernik do wiatraka, lol

użytkownik usunięty

No wiesz, nie miałam na myśli tego, że William jest jakoś uderzająco podobny do Ciela. Tylko tak mówię.

użytkownik usunięty

W pewnym sensie masz rację, bo te mangi można spokojnie postawić obok siebie, i dorzucić dla towarzystwa Pandora Hearts, wszystkie one mają wspólny mianownik^^ Hahaha, wyobraziłam sobie spotkanie Ciela i Williama... niekoniecznie w piekle...

użytkownik usunięty

Myślę że Grell i Gilles by się dogadali xD

użytkownik usunięty

Hahaha, może nawet doczekaliby się wspólnego potomstwa xD Ale serio - uwielbiam poczucie humoru z Makai Ouji, choleryk William rządzi^^

użytkownik usunięty

Uwielbiam moment, w którym powiedział, że Dantalion i Sytry są atomami xd

użytkownik usunięty

W anime leci to chyba tak: "Dupa, nie demony!", i dalej o tych atomach... nie czytałam jeszcze mangi w polskim tłumaczeniu, ale już się nie mogę tego momentu doczekać^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones