PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779790}

Maltese: Na tropie mafii

Maltese - Il Romanzo del Commissario
6,6 185
ocen
6,6 10 1 185
Maltese: Na tropie mafii
powrót do forum serialu Maltese: Na tropie mafii

dobrze sie ogląda i bardzo dobra rola głownego bohatera

vincent230

Niestety , ale obejrzałem 3 odcinki i jakoś mnie to nie wciągneło . Mimo twórców Gomorry to serial jest średni . Pozostaje czekać na czwarty sezon Gomorry ...

ocenił(a) serial na 8
michalkuc1993

Nie radzę rezygnować po 3 odcinku. Do połowy serial ciągnie się trochę jak flaki z olejem, ale z czasem fabuła nabiera tempa, a dwa ostatnie odcinki to już w ogóle arcydzieło.

ocenił(a) serial na 3
vincent230

Słaby niestety. Klimat jest ale scenariusz mówiąc delikatnie słaby. Bardzo słaby.

ocenił(a) serial na 8
vincent230

Myślę że ogląda się go dużo lepiej jak rozciągniętą jak gąsienicę Gomorrę.
Akcja wartka, scenariusz prosty lecz nie przesadnie zaskakujący, z ciekawością czekasz na kolejny odcinek.
Naprawę bardzo dobrze zagrana rola głównego bohatera, reszta również na wysokim poziomie.
Aby więcej takich miniseriali.

ocenił(a) serial na 7
lukagrabo

Dokładnie. Bardzo dobra produkcja i zdjęcia Trapani. W dobie syfu jaki teraz co drugi serial przynosi, nie trzeba szukać kwadratowych jaj i się przyczepiać do czegokolwiek.Dla mnie ok. Ale co z tego jak nie ma Ciro Immortale, przecież każdy inny włoski serial/produkcja będzie skazana na porażkę już przed kręceniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones