PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787907}
7,8 32 198
ocen
7,8 10 1 32198
7,5 4
oceny krytyków
Manhunt: Śmiertelna rozgrywka
powrót do forum serialu Manhunt: Śmiertelna rozgrywka

https://www.youtube.com/watch?v=Y0nF527Fpdc

użytkownik usunięty
pogodno_2

Ale na czym

Na Discovery Channel.

użytkownik usunięty
pogodno_2

A ok. Kurcze tam tez jak na national,u zaczeli puszczac seriale D heh

I to, jak widać, nieźle się zapowiadające ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Mam nadzieje ze ty masz racje D

Szczerze mówiąc, ja też mam taką nadzieję ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Ale wogole seriali w tym roku dobrych bedzie D szok. Wlasnie przeczytalem ze 9 sierpnia odcinek pilot mr mercedes stephena kinga i alienist i w sierpniu defendersi hehe rok szok normalnie

użytkownik usunięty

A tymczasem spadam dokonczyc final better call saul 3. Polecam. Pozdro

Miłego finału! ;)

Taaak, jeszcze moje ulubione mistrza Kinga - "It"!

użytkownik usunięty
pogodno_2

Haa a to ostatnio ty odpowiadalas.es na moj post w serialu ozark D pogodno2 tak wlasnie kojarze teraz D jaki ten fw maly

Serio? Ale Ty spostrzegawczy jesteś ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Oczy czerwone mozg na wolnych obrotach thc krązy sobie no i pozna pora juz ;) dlatego nie zaskoczylem. Jak widzisz wiele czynnikow sie zlozylo na raz

Ha, ha I tak jeden zero dla Ciebie, ja nie skojarzyłam.A Ty, proszę, lepiej późno, bo....późno ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

A dobra bo myslalem ze to ironia D

Ironia? U mnie-w przewadze, ale tym razem, naprawdę, szacun ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Nie ma!

ocenił(a) serial na 9
ZSGifMan

Jest już sierpień 2017 i nie ma :(

ZSGifMan

Data jest na bank pewna, więc nie wiem, skąd ten przestój. Też czekam bardzo.

ZSGifMan

Właśnie po kilku dniach wyjazdowych sprawdziłam teraz i są dwa pierwsze odcinki z napisami!

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Nie! Nie ma!
Sprawdziłem i dalej go nie ma!

ZSGifMan

Dwa są w sieci, oba z napisami. Obejrzałam pierwszy, nie żartuję ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

" pogodno_2 w odpowiedzi na post: tcaplaza | 25 cze 18:12
Na Discovery Channel. "

Ej, no ale piszesz wyraźnie, że jest na disco, gdy tymczasem oglądasz z sieci?! Patrzyłem w programie na polskim disco i nie znalazłem nic, dlatego tak napisałem.

ZSGifMan

Oczywiście, ze dany serial startuje w konkretnym miejscu, a potem najczęsciej ląduje w sieci. Moge poszukać zródła tej informacji, bo z głowy jej sobie nie wzięłam i doskonale pamiętam, że ten tytuł tam startował. Ja go wczoraj dopadłam na portalu filmowym, gdzie go oglądam, podobnie jak wiele innych pozycji.

ZSGifMan

Tutaj zródło mojejj wiedzy, zerknij po prawej na stację: https://www.google.pl/search?q=manhunt+unabomber&rlz=1C1AVNG_enPL727PL727&oq=man &aqs=chrome.1.69i57j69i59j0j69i60l2j69i59.2444j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

OK, ale to eng disco, u nas go nie ma - smutne... niby jesteśmy w jakiejś grupie państw niby rozwiniętych, a jednak nas traktują jak niedorozwojów. Te daty premier, przestoje kinowe, braki w emisjach, żal.
Reasumując - w Polsce na Discovery tego nie ma!

ZSGifMan

Naprawdę mi przykro, ale mój wpływ na to jest zerowy. Zawsze staram się dokładnie i precyzyjnie dzielić informacjami, ale Filmweb nie pozwala wklejać tu linków z wielu portali, a tak byłoby najprościej i najrzetelniej. Mam nadzieję, że obejrzysz serial. Ja oglądam z napisami na efilmach.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Nie martw się, to tylko FW i tylko internety!
Może zerknę na ten serial w wolnej chwili, e filmy znam, sam korzystam na co dzień z naszego kina i sprawdziłem i tam jest, więc spoko, ale miałem nadzieję zobaczyć bez kombinacji z telewizji. Szkoda.
Dzięki, cześć.

ZSGifMan

Nie ma sprawy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones