PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787907}
7,8 32 197
ocen
7,8 10 1 32197
7,5 4
oceny krytyków
Manhunt: Śmiertelna rozgrywka
powrót do forum serialu Manhunt: Śmiertelna rozgrywka

z tego co mozna wyczytac w necie, brat wydal teda po pierwszej publikacji w gazecie, nigdy tez nic nie ma o cia, ani nawet nigdzie nic nie jest napisane o tym profilerze, ani dramie z problemem z zaakceptowaniem listu, wszystko potoczylo sie szybciej i sprawniej

A o takich rzeczach się pisze? Głośno o samym Unabomberze było, kulisy sprawy to już swoją drogą :) https://www.bustle.com/p/how-accurate-is-fitz-in-manhunt-unabomber-heres-what-th e-real-james-fitzgerald-thinks-of-his-fictionalized-self-75215

użytkownik usunięty
Metafan

o, dzieki ;d

ocenił(a) serial na 7

no wiadomo że trochę inaczej to wyglądało
nie traktuj takich seriali w 100% serio

ocenił(a) serial na 7

Ciekawe,czy rzeczywiście robili mu pranie mózgu na Harwardzie,bo to raczej decydujący czynnik który bo pchnął do tego co robił ale z drugiej strony nigdzie nie czytałem o tym,chyba tego nie wymyślili mam nadzieje.

aronn

Tak, rzeczywiście brał udział w takim eksperymencie, acz z tego co wiem przebieg był nieco inny. Aczkolwiek cel i metodyka oddane bardzo wiarygodnie jak na Netfliksa.

aronn

Według wikipedii przez trzy lata co tydzień brał udział w tym badaniu (łącznie 200 godzin) i spekuluje się, że faktycznie mógł to być projekt MKUltra (projekt CIA w zakresie badań nad kontrolą umysłu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones