PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787907}
7,8 32 197
ocen
7,8 10 1 32197
7,5 4
oceny krytyków
Manhunt: Śmiertelna rozgrywka
powrót do forum serialu Manhunt: Śmiertelna rozgrywka

Wybitny serial... po prostu wybitny
Niesamowicie ciekawie opowiedziana historia Teda Kaczynskiego i agenta Jima Fitzgeralda, który go ujął. Bardzo dobra gra aktorska, zdjęcia, muzyka i scenariusz - to wszystko spowodowało, że dogłębnie zanurzyłem się zarówno w psychikę Unabombera (mogąc zrozumieć tych, dla których on był kimś wyjątkowym jak i tych dla których był zwykłym podłym mordercą) oraz agenta, który poświęcił wszystko by go wytropić i złapać. Rewelacyjnie oddana dramaturgia życia i wybór - zarówno bohatera jak i antybohatera.
Z odcinka na odcinek jest ciekawiej, każdy odcinek kończy się w idealnym momencie budując napięcie i powodując nieodzowną chęć obejrzenia kolejnego i poznania całej historii.
Historia zaś jest rzetelnie pokazana w tym serialu.
Cóż chcieć więcej - dla mnie bomba i wzór do naśladowania.

10/10

TATAOPISUJE

"dla mnie bomba i wzór do naśladowania" XD

ocenił(a) serial na 10
szykuj

Lubię to

ocenił(a) serial na 7
TATAOPISUJE

Nie jest rzetelnie pokazana. Fitz i Ted nigdy się nie spotkali a przecież dużo czasu w serialu poświęcono na ich rozmowy werbalne i niewerbalne :) . Nie mam też pewności czy list do brata, w którym Ted pisze ze mógłby porzucić jego projekt życia rzeczywiście był wysłany. Nie znalazłam nic na temat tego rzekomego listu, a zwłaszcza fragmentu, w którym pisze ze jego życie nie powinno było potoczyć się w ten sposób - ale może ktoś wie coś więcej? Film jest tak przedramatyzowany, że mam wątpliwości która część jest faktem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones