Manhunt: Śmiertelna rozgrywka
powrót do forum 2 sezonu

Wg mnie powinny być na filmwebie odrębnie 1 sezon a oddzielnie 2. Opowiadają zupełnie inne historie. 1 zasługuje na 8, a drugi na 10. Dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął jak Deadly Games, polecam.

Egzorcysta_Ferdas

witam, orientujesz się może, kiedy wer. z lektorem pl? Thx!

ocenił(a) serial na 9
szaki3

nie mam pojęcia, sam z napisami oglądałem

Egzorcysta_Ferdas

też mnie korci, ale poczekam jednak, choć często wer.org. lepiej się ogląd. ,ani jeżeli z pl

ocenił(a) serial na 9
szaki3

ja też nienawidze oglądać z napisami, ale ten serial sprawił wyjątek, po pierwszym odcinku już olałem że z napisami tylko czekałem na kolejne i nie przeszkadzało mi to, świadczy to tylko jak wysoko postawili poprzeczke twórcy Deadly Games :)

użytkownik usunięty
Egzorcysta_Ferdas

Czemu nienawidzisz oglądać z napisami?

ocenił(a) serial na 9

bo często oglądam coś zmęczony itd i jak przymruże oczy to chociaż słysze dialogi a tak to nie. po prostu jest wygodniej chociaz wiem że jakość dzwieku o wiele lepsza z wersją z napisami

ocenił(a) serial na 9
Egzorcysta_Ferdas

Gdzie mozna obejrzec 2. sezon?

ocenił(a) serial na 9
nope

w ciemnej strefie internetu chyba jedynie

ocenił(a) serial na 9
szaki3

jest z lektorem na vod canal+

amp_litude

wiem wiem, choć i tak jeszcze nie oglądałem, pozd.

ocenił(a) serial na 8
Egzorcysta_Ferdas

zdecydowanie się zgadzam co do podziału na sezony. Inne seriale też tak podzielono choćby American Crime Story. Mnie jednak zdecydowanie bardziej podoba się 1 sezon, oceniam go na 9, drugi zaś na 7. Teraz więc będę musiała wypośrodkować ocenę, a wolałabym jednak ten 1 sezon bardziej wyróżnić.

ocenił(a) serial na 8
Egzorcysta_Ferdas

O tym samym chciałam napisać, noe powinni łączyć tych sezonów w jednymdomu temacie. A drugi sezon jakoś bardziej chwyta mnie za serce i ta gra Richarda jak dla mnie kozak, również polecam!

Egzorcysta_Ferdas

Czy sezony są jakoś powiązane? 2 sezon będzie na Canal+

ocenił(a) serial na 9
Bzium_3

Nie są. To zupełnie inna historia. A czy tam będzie nie mam pojęcia gdyż ja nawet tv nie mam tylko na kompie oglądam :)

Egzorcysta_Ferdas

Ja wiem, że będzie. Od listopada. Dzięki ;)

ocenił(a) serial na 7
Egzorcysta_Ferdas

Na Player jest cały 2 sezon z lektorem,właśnie skończyłem oglądać ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Cześć! Za Player płacisz?

ocenił(a) serial na 7
jakub_guzik_73

Witam,tak mam wykupiony pakiet Canal+

Egzorcysta_Ferdas

Tez tak myślę. Serial zobaczyłam na Canal+ seriale i nawet nie wiedziałam, że to sezon drugi jakiegoś serialu. Potem doczytałam, że jest sezon 1 i że to zupełnie odrębne historie.

ocenił(a) serial na 9
Egzorcysta_Ferdas

Ja to widzę trochę inaczej, 1 sezon 9/10, 2 - 7/10. O ile nie chce czepiać się samych historii, bo były oparte na faktach, to w drugiej zabrakło mi trochę wyrazistości aktorskich, lepszej gry, większej charyzmy. Tak w skrócie.

era

Dla mnie odwrotnie. Sam Worthington jest w pierwszym sezonie tak drewniany, że aż ciężko patrzeć. Bettany natomiast rewelacyjny. W drugim za to jest ciekawiej poprowadzona historia jak i dobór aktorów, co do których nie mam nic do zarzucenia.

ocenił(a) serial na 8
Egzorcysta_Ferdas

Pierwszy sezon przekozcki

ocenił(a) serial na 9
Egzorcysta_Ferdas

Dokładnie tak :) Dwa sezony, dwie oddzielne historie jednak trzeba przyznać że i 1 i 2 są świetne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones