PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449002}

Marta mówi

Martha Speaks
6,5 1 701
ocen
6,5 10 1 1701
Marta mówi
powrót do forum serialu Marta mówi

;D

ocenił(a) serial na 10

Uwielbiam tą bajke oglądam ją z siostra jest bardzo fajne miło sie ją ogląda i wgl czasem jest śmiesznie :)
czego nie ma podanego polskiego dubbingu?

ocenił(a) serial na 9
Wiki69

Racja ta bajka jest rewelacyjna. Kilka razy złapałem się nawet na tym, że oglądam ją sam bez córki :D

ocenił(a) serial na 10
kildeis1

powiem ci że ja tak samo hah xD

Wiki69

Chyba najlepsza bajka dla dzieci jaką widziałem. Zabawna (dla mnie również), inteligentna, w dodatku świetnie "narysowana". Ta zabawna strona bajki to często szczegóły, których dzieci nie wyłapią ale ja padam ze śmiechu. Chyba jeszcze z bajek nie wyrosłem

Wiki69

powiem Wam, że ja też oglądam z moim siostrzeńcem, a ostatnio nawet zapałałam chęcią znalezienia pierwszego odcinka na yt, ale niestety nie znalazłam :( Są odcinki dopiero od drugiego sezonu. Może polska tv nie kupiła pierwszego sezonu? ktoś pomoże?

lia_13

Okropna i brzydka kreskowka

ocenił(a) serial na 1
Wiki69

Ile ty masz lat???

ocenił(a) serial na 10
kam2553

Gówno cie to obchodzi.

Wiki69

Ja z kolei oglądam to z moją 2,5 roczną siostrzenicą, to jedna z nielicznych bajek, które absorbują ją na tyle że siada i ogląda to z zaciekawieniem od początku do końca.
Przyznam, że i ja polubiłam śledzenie losów Marty mimo, że mam 23 lata i może też dlatego to lubię, bo jak tu wyżej napisał "mnj" jako dużo starsi odbiorcy wychwytujemy te szczegóły
na które dzieci jeszcze nie zwrócą uwagi. Śmieszny gadający pies pulpet, fajna kolorowa i prosta grafika skłoniły mnie do kupowania tejże bajki (DVD Marta mówi kolekcja filmowa ) dla mojej siostrzenicy.

Paz_Vega

Ach i jeszcze dodam, że bajka ma udany dubbing. Porównując to do Rastamyszy czy Tomek i Przyjaciele, Marta mówi jest w porządku co nie ukrywam ułatwiło mi szybkie oswojenie się z tym co lubi oglądać młoda.

Paz_Vega

Najgorsza i najbrzydsza bajka swiata jak dla mnie!!!

Wiki69

Kiedy byłam mała ciągle to oglądałam i teraz jak "Marta" leci w telewizji to od razu siadam na kanapie z siostrą i oglądamy. Super bajka! :)

użytkownik usunięty
Wiki69

Widziałam kilka odcinków "Marty" i podobały mi się. Bywa zabawnie. Fajna piosenka na początku leci. "Nawija jak szalooona!" ;)

Fajna leci!!! nawija jak szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalona!!! nie wiem czemu tego CHYBA nie puszczają w TV. Jeśli chcesz mieć tylko początek tej bajki to wejdz na mój film tu link: https://www.youtube.com/watch?v=Bh4mMIFL04g :) Ja tą bajkę oceniłem na 10 gwiazdek! normalnie arcydzieło! to już wiem z czego ten napis na końcu bajki. po prostu Marta chcę coś nam powiedzieć. Tylko, że my ją nie widzimy. Bo się kończy bajka. Bo patrzyłem się na aktualne tutaj zdjęcie. I już wiem o co chodzi. Bo właśnie też takie są napisy. Jak na ty, tutaj zdjęciu.

Marta chcę coś nam powiedzieć typu widzowie. Czy coś takiego i na końcu dziękuje. Widziałeś na końcu bajki takie dymki z tymi napisami? To właśnie o to mi chodzi. To jest na końcu w bajce. Po napisach końcowych. Oraz długich logach.

Tu jest to zdjęcie o którym wam mówiłem: javascript:void(0) a tutaj jest film i wam podam sekundę trwania o czym wam mówiłem: https://www.youtube.com/watch?v=5HU-StotQWM&index=1&list=LLJSIjXoxr6OO3u_eu8tL0q Q minuta: 23:22. I w tej minucie jak można zauważyć w tych dymkach. Marta mówi coś o widzach i, że coś dziękuje czy jak to nazwać. Wiem to z tłumacza Google. Bo tak naprawdę nie umiem angielskiego. Ale dlaczego Marta w tych dymkach mówi po angielsku? To ja się chyba nigdy nie dowiem. Bo i tak wyście pisali w 2014 roku. Mogłem od razu pomyśleć, że tu są bajki i filmy z telewizorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones