PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174110}

Martin tajemniczy

Martin Mystery
7,3 1 832
oceny
7,3 10 1 1832
Martin tajemniczy
powrót do forum serialu Martin tajemniczy

Straciłem wiarę w MiniMaxa, ale ile bym oddał, aby chociaż zobaczyć starego ZigZapa (gdzie na reklamie był chłopak z dziewczyną w dresie i malowali spray'em czy jakoś tak). Tyle świetnych bajek: Martin tajemniczy, 6 w pracy, Titeuf, Kod Lyoko, Karol do kwadratu, Trollz, Wybraniec smoka, Histeria, Ruby Gloom, Zakręceni gliniarze, Aparatka, Jakub Jakub, Bratz, Dziewczyny, chłopaki, Ekstremalne kaczory, Fantometka, Pinky i Mózg, Sabrina, tyle by jeszcze wymieniać...
Poza tym, na pewno każdy pamięta świetne seriale fabularne jak Derek kontra rodzinka, Szał na Amandę, Radiostacja Roscoe, Lizzie McGuire i przede wszystkim Degrassi. Cholera, ile wspomnień dzięki jednej stacji telewizyjnej... to co teraz pokazują na tym teleTOON+ to po prostu jakaś kpina...

ocenił(a) serial na 8
TheMartino07

O człowieku...aż mi dzieciństwo przypomniałeś.Wybraniec smoka to też było coś,popołudnie,nie ważne czy ciepło czy mróz,podwórko pustoszeje bo na zigzapie kod lyoko/wybraniec smoka/martin tajemniczy i dużo jeszcze było bajek dzieciństwa z tej stacji.Obecnie teletoon+ niestety nastawiło się na nowsze bajki,gormici czy jakoś tak,pomysł zwięty z kod lyoko,tylko że bajka o wiele gorsza...wiem że teraz jestem już za stary mam inne spojrzenie na takie coś,ale czasem lubie sobie przypomnieć stare czasy,ale w takich gormitach nawet klimatu nie ma,kiedy przy kod lyoko każdy odcinek oglądało się z otwartą gębą...te 3D też było co raz lepsze z 2 serią.Rok temu powtarzali martina ale nwm co się dalej stało,długo już na teletoona nie wchodziłem a martina nie widzę jak patrze na gazete telew.
Obecnie chyba już nic ciekawego nie puszczą,teletoon leci raczej pod program typu minimini a nie dla starszych dzieciaków,a szkoda.
Pozostaje mi anime i manga (Naruto,DB itd.)

ViAiPi

Pamiętam jak ze starymi kumplami z podstawówki bawiliśmy się w Wybrańca smoka - robiliśmy z papieru te urządzenia co mieli na rękach i każdy był wybrańcem jakiegoś drakonu, łezka się w oku kręci... obecnie mam 14 lat, a te wszystkie bajki oglądałem jak miałem chyba 5-10 lat i na prawdę miło mi się wspomina czas MiniMaxa i ZigZapa. Co do anime to nie przepadam za tym, ale pamiętam czasy (znów nostalgia) zbierania naklejek z Chipicao ^^ albo tazosy, to było coś wspaniałego :) Kiedyś oglądałem trochę Bleacha i Dragon Balla ale znudziło mi się. Choć jestem młody, to zostało mi tylko wspominanie "dawnych lat" :)

ocenił(a) serial na 8
TheMartino07

Ja tam ogólnie jak się bawiliśmy w te wszystkie bajki/anime to bym musiał opisywać z 300 stron książki jak nie więcej.Tazosy z chipsów też pamiętam,nie wiem czy pamiętasz Beyblayd i dyski z tego się w zabawkowym kupowało ale to za młody jeszcze mogłeś być bo sam dopiero w zerówce byłem :P
Karty z YouGiOh i Duelmasters już pewnie pamiętasz bo też na to szał był swojego czasu,dużo by tego opisywać ogólnie.
Z bajek z zigzapu chyba nie było nic do kolekcjonowania,z martina tajemniczego latało się z byle jakim zegarkiem i jako niezbędnik szpiega,albo była strona internetowa z tym,drukowało się karty i też grało,ale do kupienia i zbierania nic sobie nie przypominam ;/ z kodlyoko była jakaś gazeta ale to jak już akurat szał się na to skończył po 4 serii i tylko pare wydań było i zrezygnowali.
Btw. nie dawno wyczytałem o 5 serii cl,ale to już nie animowane tylko zwykłe aktorskie,dawno mnie to przestało jarać a nawet jak to uż nie będzie to samo,z dobrego animowanego serialu dzieciństwa robić zwykły aktorski ;/ odrywanie kuponów od bardzo dobrych czterech serii i nic innego.

ViAiPi

Pamiętam Beyblayd (było najlepsze), YouGiOh i Duelmasters. Co do Kod Lyoko to widziałem 2 pierwsze odcinki 5 sezonu, niestety zepsuli po całości, William i Yumi tylko dobrze dopasowani pod względem wyglądu, ale ogólnie to gra aktorska strasznie drętwa. Efekty w miarę i fabryka nawet nieźle odwzorowana, ale tak to gniot totalny. Wyobrażałem sobie 5 sezon z nowymi lokacjami (czytałem bardzo dawno o jakiejś Strefie Różu), nowymi potworami i zupełnie nowymi wątkami.

ocenił(a) serial na 8
TheMartino07

To nie wie,może kiedyś obejrze ale za bardzo mnie do tego nie rwie jak na razie ;)

ocenił(a) serial na 10
ViAiPi

A pamiętacie ,,Albert odkrywa Świat"?

ocenił(a) serial na 8
Tom_96

To to na minimaxie jeszcze było,my pisaliśmy bardziej o serialach z Zigzapa.Minimax to głównie był kanał dla najmłodszych więc mało z tego zapamiętałem oprócz aparatki i magicznego autobusu.Głównie zigzap mi w pamięci utkwił,minimax to takie raczej współczesne minimini a nigdy takich programów nie lubiłem.

ocenił(a) serial na 10
ViAiPi

Faktycznie, zapomniałem że ,,Albert" był właśnie tam. Ale jednak nie wydaje mi się żeby MiniMax to był kanał dla najmłodszych. Zawsze mi się wydawało że to była raczej taka mieszanka: trochę MiniMini, trochę ZigZapa. Potem MiniMax rozpadł się na MiniMini i ZigZapa.

ocenił(a) serial na 8
Tom_96

Dopiero zigzap był bardziej pod młodzież,mini mini dla dzieci.Program kończył się o 19 i potem był Hyper.Zigzap już emitował bardziej seriale pod młodzież typu cod clyoko itd.
W mini mini był tylko martin tajemniczy z tych takich dla młodzieży i to pod konie tego kanału dopiero.
Teletoon to już nie to samo ale w sumie już nie mi to oceniać bo to jest dla obecnego pokolenia.

ViAiPi

Słuchajcie , a może ktoś pamięta nazwę takiej anime pokazywanej na zigzapie kolo 21-22. Oczywiscie mowa tu o 8-10 latach temu , i nie jestem pewien czy zigap po 21 nie zmienial się w jakiś inny program i to było właśnie na tamtym programie. Może ktoś pamięta ?

ocenił(a) serial na 8
ozi1231

Opisz może jakoś to anime bo na Hyperze leciało ich z 100...szczególnie 8 lat temu kiedy jeszcze krótkie serie puszczali.

ViAiPi

Odcinki trwały dość długo 40min-1h , były o takim blondynie nauczycielu, który uczył właśnie w jednej z japońskich szkół. Dużo erotyzmu ogólnie było :)

ocenił(a) serial na 8
ozi1231

great teacher onizuka ;) klasyka lat 90tych :d

ViAiPi

tak to to , dzięki wielkie ;]

ViAiPi

Na ZigZapie jeszcze leciało kiedyś, bardzo dawno temu jak miałem 140cm w kapeluszu i wracałem o 11 ze szkoły taka bajka o piratach, śmieszna była i w ogóle fajna, ale nie mogę sobie nazwy przypomnieć. Był tak jakiś chyba Baryła taki wielki koksiarz, jakiś pirat z hakiem i przypominam sobie jeszcze takiego śmierdziela, jakoś tak go nazywali. Kojarzy ktoś? ;)

ocenił(a) serial na 8
konop720

Chodzi Ci o bajke gdzie była cała rodzina piratów i ten Baryła z czerwoną brodą? ;)
Sam to kiedyś oglądałem ale nazwy nie kojarzę,jedna z wielu bajek która mi z głowy wyleciała ale bohaterów jako tako pamiętam.

ViAiPi

No właśnie chyba o to mi chodzi, bo innej takiej nie było, a fajna była i też nie pamiętam nazwy. Jeszcze jedna była o jakiejś rodzince, rodzice turyści chyba i mieli dzieci, ogólnie coś tam podróżowali i jajca były, bo też ją lubiłem i nie pamiętam nazwy. :D

konop720

Na wikipedi można zobaczyć stronę zig zapa. tam jest wypisana większość seriali a tamten serial nazywał się chyba rodzina piratów.
Ps. moimi ulubionymi serialami były zakręceni gliniarze, skyland ,martin Tajemniczy i spadkobiercy tytanów.

TheMartino07

Obecnie ZigZap stał się Teleton+. I znowu puszczają Martina Tajemniczego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones