Mayans M.C. (2018-2023)
Mayans M.C.: Sezon 1 Mayans M.C. Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Mayans M.C. (2018-2023)

Rata/Ch'o

1h
7,6 111
ocen
7,6 10 1 111
Mayans M.C.
powrót do forum s1e8

s01e08

ocenił(a) serial na 9

Wszystko fajnie i pięknie, ale akcja z federalnymi wydaje mi się trochę naciągana. Tj. Galindo idzie na układ, ok. Ale bez sensu jest to, że służby nic na nich nie miały. Tzn. mieli dzieciaka + parę pomniejszych spraw, ale podejrzewam, że prawnik dałby radę to obejść. Z drugiej strony może mieli rację, że ten się nie należy jeśli sprawa ma taką skalę. Hmmm jestem po prostu ciekaw czy podobna sytuacja miałaby rację bytu w rzeczywistości. Natomiast akcja z ciałem i lampą jest jak dla mnie strasznie naciągana. Ale już mniejsza o to, wszakże przypadki chodzą po ludziach :P.

ocenił(a) serial na 8
Jacek112PL

Dla mnie 8-my odc. był za.ebisty, a już żarcik Coco w końcówce "to soon?" wow rozłożyło mnie to na łopatki. Zaczynam się bardzo przekonywać do tego serialu, nawet główny bohater nie drażni tak jak Jax w SoA, a tak ogólnie, to bez niego też bardzo fajnie się to kręci, dobrze że sporą część fabuły kładą na Galindo, można nawet odnieść wrażenie że klub Mayans przechodzi na razie cichutko bokiem.

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Przede wszystkim główny bohater, w odróżnieniu od Jaxa, nie jest pełnoprawnym członkiem to też ma mniej do powiedzenia, na razie jest tylko takim typowym "przynieś, podaj, pozamiataj". Dodatkowo ma inny charakter, widać że z natury jest milczkiem. Fakt, serial bardziej skupia się na Galindo niż samym klubie, ale mi to nie przeszkadza.

ocenił(a) serial na 7
Jacek112PL

Akcja z lampą troszkę przewidywalna niestety. Poza tym bardzo fajnie się ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones