SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2018 1 godz.
7,4 1 063
oceny
7,4 10 1 1063
1 395
chce zobaczyć
{"id":"769615","linkUrl":"/serial/McMafia-2018-769615","alt":"McMafia","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/96/15/769615/7858362.2.jpg"}
Młody biznesmen po śmierci wujka rozpoczyna współpracę ze światem przestępczym, by chronić swoją rodzinę.
{"seasons":[1]}
8
twórcy
gatunek
produkcja
Emmy Najlepszy serial dramatyczny w roku 2019
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/McMafia-2018-769615/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/769615","link":"/serial/McMafia-2018-769615/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/769615","link":"/serial/McMafia-2018-769615/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Zainspirowani wywiadami z bestsellerowej książki Mishy Glenny'ego, scenarzysta Hossein Amini i reżyser James Watkins stworzyli serial pokazujący globalną sieć przestępczości zorganizowanej. "McMafia" opowiada o skomplikowanej sieci powiązań łączących organizacje piorące pieniądze w Dubaju, cyber-przestępców z Indii, rosyjskich oligarchówZainspirowani wywiadami z bestsellerowej książki Mishy Glenny'ego, scenarzysta Hossein Amini i reżyser James Watkins stworzyli serial pokazujący globalną sieć przestępczości zorganizowanej. "McMafia" opowiada o skomplikowanej sieci powiązań łączących organizacje piorące pieniądze w Dubaju, cyber-przestępców z Indii, rosyjskich oligarchów w Londynie i beduińskich przemytników z pustyni Negew. Historia zaczynająca się od walki o przetrwanie i chęci odwetu, zamienia się w opowieść o samotnym zmaganiu z pokusą deprawacji.

na podstawie
Misha Glenny "McMafia: A Journey Through the Global Criminal Underworld" (książka)
studio
American Movie Classics (AMC) / British Broadcasting Corporation (BBC) / Cuba Pictures / Więcej...
inne tytuły
Serial kręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania), Katarze, Bombaju (Indie), Moskwie (Rosja), Stambule, Izmirze (Turcja), Chorwacji, Tel Awiw-Jafie (Izrael), Pradze (Czechy), Belgradzie (Serbia) oraz na Belize.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Amazon

  criskrakow ocenił(a) serial na 9

  Stacja się naprawdę postarała. Wciągnął mnie niesamowicie i wreszcie nie jakaś strzelanka ale zrobiony z rozmachem i realistyczna wizja nowoczesnego narkobiznesu. Nieprawdopodobne jaką przemianę przechodzi główny bohater, od korpobiznesmena do przedstawiciela narkobiznesu w Rosji.

 • Warto śledzić.

  jest_jak_jest ocenił(a) serial na 8

  Dobrze dobrani aktorzy, ciekawie prowadzona przemiana bohatera. Technicznie dobre udźwiękowienie i super ujęcia, prowadzenie kamery bardzo ciekawe. Jeśli niczego nie skopią, może być bardzo dobry serial.

 • Rozkręca się z każdym odcinkiem.

  arowawa ocenił(a) serial na 9

  Póki co (7 odc) naprawdę bardzo dobry serial. nie są to szybcy i wściekli, więc amatorom tego typu rozrywki odradzam, mieszanina języków, nadająca realizmu, angielski, rosyjski, hebrajski, czeski, również międzynarodowa obsada. Mam nadzieję, że nie zakończy się na 1 sezonie.

 • Za jednym z portali filmowych: "Kolejna nowość od BBC, która ma szansę zrobić karierę międzynarodową - zwłaszcza że do produkcji tego 8-odcinkowego thrillera dorzuciło się także amerykańskie AMC, które będzie pokazywać serial poza Wielką Brytanią. "McMafia" to historia Alexa Godmana (James Norton), syna ... więcej

 • James Norton jako drewniany Alex Godman...

  henrycze

  Widziałem go jeszcze w Happy Valley i Black Mirror. W każdym z seriali zagrał tak samo miałko i bez jakiegokolwiek zaangażowania, charakteru i mimiki. Jego twarz nie wyraża żadnych emocji, nawet gdy dowiedział się o swoim dziecku. Trochę szkoda, bo to główna postać całkiem ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.