serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

McMafia

2018
1h
7,3 1 764
oceny
7,3 10 1 1764
Młody biznesmen po śmierci wujka rozpoczyna współpracę ze światem przestępczym, by chronić swoją rodzinę. Zobacz pełny opis
McMafia zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy oraz 1 nominacja
Sprawdź wszystkie nagrody

Zainspirowani wywiadami z bestsellerowej książki Mishy Glenny'ego, scenarzysta Hossein Amini i reżyser James Watkins stworzyli serial pokazujący globalną sieć przestępczości zorganizowanej. "McMafia" opowiada o skomplikowanej sieci powiązań łączących organizacje piorące pieniądze w Dubaju, cyber-przestępców z Indii, rosyjskich oligarchówZainspirowani wywiadami z bestsellerowej książki Mishy Glenny'ego, scenarzysta Hossein Amini i reżyser James Watkins stworzyli serial pokazujący globalną sieć przestępczości zorganizowanej. "McMafia" opowiada o skomplikowanej sieci powiązań łączących organizacje piorące pieniądze w Dubaju, cyber-przestępców z Indii, rosyjskich oligarchów w Londynie i beduińskich przemytników z pustyni Negew. Historia zaczynająca się od walki o przetrwanie i chęci odwetu, zamienia się w opowieść o samotnym zmaganiu z pokusą deprawacji.

na podstawie
Misha Glenny (książka)
studio
American Movie Classics (AMC) / British Broadcasting Corporation (BBC) / Cuba Pictures / więcej
tytuł oryg.
McMafia
inne tytuły
Serial kręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania), Katarze, Bombaju (Indie), Moskwie (Rosja), Stambule, Izmirze (Turcja), Chorwacji, Tel Awiw-Jafie (Izrael), Pradze (Czechy), Belgradzie (Serbia) oraz na Belize.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Warto śledzić.

ocenił(a) serial na 8


Dobrze dobrani aktorzy, ciekawie prowadzona przemiana bohatera. Technicznie dobre udźwiękowienie i super ujęcia, prowadzenie kamery bardzo ciekawe.
Jeśli niczego nie skopią, może być bardzo dobry serial.

Amazon

ocenił(a) serial na 9

Stacja się naprawdę postarała. Wciągnął mnie niesamowicie i wreszcie nie jakaś strzelanka ale zrobiony z rozmachem i realistyczna wizja nowoczesnego narkobiznesu. Nieprawdopodobne jaką przemianę przechodzi główny bohater, od korpobiznesmena do przedstawiciela narkobiznesu w Rosji.

Póki co (7 odc) naprawdę bardzo dobry serial.
nie są to szybcy i wściekli, więc amatorom tego typu rozrywki odradzam, mieszanina języków, nadająca realizmu, angielski, rosyjski, hebrajski, czeski, również międzynarodowa obsada. Mam nadzieję, że nie zakończy się na 1 sezonie.

Za jednym z portali filmowych: "Kolejna nowość od BBC, która ma szansę zrobić karierę międzynarodową - zwłaszcza że do produkcji tego 8-odcinkowego thrillera dorzuciło się także amerykańskie AMC, które będzie pokazywać serial poza Wielką Brytanią.
"McMafia" to historia Alexa Godmana (James Norton), syna rosyjskich...

Widziałem go jeszcze w Happy Valley i Black Mirror. W każdym z seriali zagrał tak samo miałko i bez jakiegokolwiek zaangażowania, charakteru i mimiki. Jego twarz nie wyraża żadnych emocji, nawet gdy dowiedział się o swoim dziecku.
Trochę szkoda, bo to główna postać całkiem niezłego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones