PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847300}

McMiliony

McMillions
7,0 1 839
ocen
7,0 10 1 1839
McMiliony
powrót do forum serialu McMiliony

Zaskoczenie.

ocenił(a) serial na 9

Siadając dziś do komputera po krótkiej wieczornej przebieżce jedyne o czym myślałem, to włączenie jakiegoś zapychacza, który będzie mi leciał przed oczami, podczas gdy ja będę delektował się lodami.

No i tak myślę co tu odpalić, lodów spore pudło, 400 ml, Youtube może nie wystarczyć. Nagłe olśnienie- przecież ostatnio odnowiłem HBO Go, żeby skończyć nową Watahę. Zaraz po tym nadeszło już mniej przyjemne wspomnienie związane z tym kanałem- przecież wczoraj oglądałem tam `Hardkor Disko`, po którym niesmak natychmiast powrócił.

Klepię więc szybko w klawiaturę, bo choć lody lubię lekko roztopione, to jednak nie do przesady. Co widzę? Nowość, jakieś `McMiliony`. Trochę lipa, bo serial, w dodatku dokument. Szybkie spojrzenie na lody- no dobra, jedziemy.

Rewelacja. Nie patrzcie na to jak na zwykły dokument. Akcja, choć opowiadana, wciąga lepiej niż niejeden film akcji. Komedii też więcej, niż w większości polskich produkcji tego typu. Nie wiem czy to sposób opowiedzenia historii(o której swoją drogą nigdy nie słyszałem), czy po prostu charyzma samego agenta FBI, ale chce się oglądać i czekam na kolejny epizod. Szczerze polecam, zwłaszcza w dobie Netflixa i innych ogromnych zbiorów filmów, w których zbyt łatwo wpaść na jakieś kinematograficzne fekalia.

jareth017

Zgadzam się. Bardzo fajnie się go ogląda.

jareth017

Zgadzam się. Serial świetnie zrealizowany, obejrzałam właśnie 2 odcinek i wow! Czekam na kolejne. O samej historii nigdy nie słyszałam, ale przedstawiona jest w interesujący sposób. Agent FBI, jego charyzma, uśmiech, poczucie humoru robią robotę.

Sunnysmile

Strasznie irytujący

ocenił(a) serial na 7
jareth017

Tu bym się nie zgodził, bo chociaż sama sprawa jest bardzo ciekawa to fakt, że dowiadujemy się w drugim odcinku kto to zrobił powoduje, że całe napięcie siada i całość można by zmieści w trzech odcinkach.

ocenił(a) serial na 4
forintleader

Dokument jest chaotycznie poprowadzony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones