serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Mecenas Porada

2021
44m
168
chce zobaczyć
Przygody błyskotliwej prawniczki. Gdy jej kariera jest na zakręcie, wpada na pomysł na własny biznes, który przyciąga nietypowych klientów. Zobacz pełny opis
Mecenas Porada zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Mecenas Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami, a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we... fryzjerstwie. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się doMecenas Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami, a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we... fryzjerstwie. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta jednak, zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją... Nie mogąc znaleźć zatrudnienia, zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną - koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą...

studio
TFP
tytuł oryg.
Mecenas Porada
inne tytuły
Serial nakręcono w Warszawie (Polska).
Okres zdjęciowy trwał od listopada 2020 do marca 2021.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

O matko, jaka paździerz.

ocenił(a) serial na 3

O matko, jaka paździerz. Nie wiem czy to komedia czy Si-fi. Jak się nie ma nic lepszego do roboty to można włączyć. NIC

Infantylny, naiwny serial, o którym trudno powiedzieć cokolwiek dobrego. Ani to śmieszne, ani mądre, ani choćby prawdopodobne. Nie wiem, jak udało się pozyskać do tej produkcji tak dobrych aktorów, ale nawet ich udział nie pomógł.

Opis, obsada oraz zdjęcie zapowiadają remake niemieckiego serialu Danni Lowinski.

Mecenas Porada

ocenił(a) serial na 8

Polacy oczywiście ze szpilką w du**e, po każdej produkcji oczekują tej "realności". Mnie cieszy ten serial, który w inny sposób przedstawia pracę prawnika niż w ten do którego zdążyli nas przyzwyczaić polscy reżyserzy.
Komedia z całkiem niezłym humorem choć do dopracowania bo czasem jest "cringe-owo". Serial ma...

Domańska i Pawlicki - gwarancja nieszczęścia oglądania.
Obejrzane ze względu na Krzywkowską i Radosława Pazurę oraz paru dobrych aktorów w drugoplanowych rolach.
Bez wdawania się w szczególy - żenujący produkt dla bezmózgiej masy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones