PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607449}

Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
6,9 2 762
oceny
6,9 10 1 2762
Mega Spider Man
powrót do forum serialu Mega Spider-Man

ulubione postacie

ocenił(a) serial na 7

Witam ,chciałbym byście wymienili swoje ulubione postacie z seriali I filmów na podstawie komiksów ( Mogą to być seriale z Marvela ,DC i ze wszystkich możliwych wydawnictw komiksowych ) . W grę wchodzą seriale i filmy aktorskie oraz animowane.Jedna wskazówka : przy danej postaci proszę napisać z jakiej produkcji jest ta postać,albowiem niektóre postacie mają kilka serialowych i filmowych wcieleń/
Oto mój Top Bohaterów
1. Jason Todd (Batman :Under the red hood)
2. Peter Parker/Spider-man (Spider man the animated series)
3.Remy Lebeau/Gambit (każda wersja w której się pojawił w serialu i filmie,trudno wybrać)
4. Logan /Wolverine ( wszystkie seriale i filmy o X-menach,szczególnie wersja z X-men : ewolucja)
5.Raphael (TMNT 2003,2007,2012)
6. Wade Wilson ( Mega Spider-Man )
7.Dick Grayson/Robin/Nightwing (Liga Młodych)
8. Roy Harper ( Arrow)
9.Oliver Queen (Tajemnice Smallville)
10.Clint Barton (Avengers)
11. Steve Rogers/Captain America (filmy z MCU)
12. Batman (wg mnie najlepsze jego wcielenie to wersja z Batman ;Under the red hood)
13. Ben Reilly/Scarlett Spider (Spider man TAS)
14. Clark Kent ( Smallville)
15. Matt Murdock/Daredevil (Spider man TAS)


Złoczyńcy
1. Harvey Dent /Two Face (Mroczny Rycerz)
2. Bane (Mroczny Rycerz Powstaje)
3. Slade Wilson/Deathstroke (Arrow & Młodzi Tytani)
4. Lex Luthor ( Tajemnice Smallville)
5.Norman Osborn ( Spider -Man reżyser Sam Raimi)
6. Joker (Mroczny Rycerz & Batman :Under the Red Hood)
7. Oroku Nagi /Shredder ( TMNT 2003,TMNT 2012)
8. Edward Brock /Venom (Spider man TAS)
9.Victor Creed/Sabretooth ( X-men TAS & X-men origins :Wolverine)
10. Victor Von Doom/Dr Doom ( Fantastyczna Czwórka i Fantastyczna Czwórka :Narodziny srebrnego Surfera )
11. Herman Schultz/Shocker (Spider-man TAS)
12 . Billy Russo (Punisher : Strefa Wojny)
13. Cletus Casady/Carnage (wszystkie wersje)
14. Mr Sinister (każde wcielenie)
15. Magneto ( lubię każde jego wcielenie ale najbardziej podoba mi się to w wersji Michaela Fassbendera z filmów X-men :Pierwsza Klasa oraz X-men :Dni przeszłości która nadejdzie )

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Komiksów nie czytałem to mój ranking będzie się opierał głównie na filmach :)

Mój ranking 10 bohaterów:
1. Bruce Wayne/Batman (Trylogia Mrocznego Rycerza (2005,2008,2012))
2. Peter Parker/Spider-man ( The Amazing Spider-man 1 oraz część 2 z 2014)
3. Tony Stark/ Iron-man. ( Filmy z MCU )
4. James Gordon ( Trylogia Mrocznego Rycerza (2005,2008,2012))
5. Clark Kent/Superman ( Człowiek ze stali )
6. Steve Rogers/ Captain America ( Filmy z MCU )
7. Peter Parker/Spider-man ( Trylogia Sama Raimiego (2002,2004,2007))
8. Wolverine/Logan ( Wszystkie filmowe ekranizacje X-menów)


Złoczyńcy:
1. Joker (Mroczny Rycerz)
2. Ras Al Ghul ( Batman - początek)
3. Bane ( Mroczny Rycerz powstaje )
4. Harry Osborn/Green Goblin ( The Amazing Spider-man 2)
5. Harvey Dent/ Two Face ( Mroczny Rycerz)
6. Norman Osborn/ Green Goblin (Spider-man) na równi z Doc Oc (Spider-man 2)
7. Generał Zod ( Człowiek ze stali)
8. Loki (Avengers)


Pozdrawiam :)





ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Ranking miał sie opierać na serialach i filmach zarówno aktorskich jak i animowanych więc wszystko jest ok :) W ogóle słyszałeś kto kandyduje do roli Petera ? Logan Lerman

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Serio? :O Do Petera tego co wystąpi w MCU?

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

yep. ale Logan to w dobry kandydat,bo podobno brano pod uwage
Freddiego Highmore
Asa Butterfielda
Zacka Efrona
Dylana O'Briena

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

No tak, ale mimo wszystko ubolewam nad tym, że na 95% nie będzie mimo wszystko kontynuacji serii The Amazing Spider-man, ani Spin-offu z tego uniwersum pająka Sinister Six. Jak oglądałeś TASM 2 to pewnie wiesz o czym mówie. :)

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Oglądałem , dzięki temu filmowi poznałem dziewczyne :) Wiesz, TASM II był dobry tylkp troche zjechali wszystko przeładowaniem wątków . No i ten kostium...a raczej nie kostium tylko barwa . Powinien być czerwono granatowy a nie różowo granatowy . Podobał mi sie finał ( i moja niechęć do Emmy i Andrew nie ma tu nic do rzeczy) i miałem nadzieje że zobacze w końcu Brocka na ekranie. Ale po co wpychać do filmu pierwszoligowego albo drugoligowego przeciwnika skoro można dać kogoś tak niewiele znaczącego jak Rhino. Podobno wrogiem Spideya w reboocie ma być Mysterio albo Kingpin
Liam Mcintyre albo Alan Ritchson jako Venom !!

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

A co do sinister six - mi sie ta idea podoba. Tylko wiesz, chodzi o to że w tas ii oni robią to za szybko.U Raimiego fajnie pokazali ewolucje i zmiany w Harry'm itd. A u Webba miało to wyglądać tak że reszta ss dostaje sprzęt ,z pominięciem genez

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Noo ale i tak fajnie by to wyszło, wiesz np. w Sinister Six przez cały film by zbierali drużynę, nwm jakieś podróże po świecie i na końcu filmu by już cała szóstka stanęła w tym sprzęcie z OsCorp, a w TASM 3 by się zmierzyli ze Spider-manem.

Fajnie też by było gdyby Marvel kontynuował ( wiem, że jeśli oni przejmą to reboot ;/ ), i tak jak mówie w SS by utworzyli grupe a w TASM 3 by w walce z Sinister Six Spiderowi by pomogła TARCZA, może niektórzy członkowie Avengers, no a potem by sie pojawaił w MCU - takie moje marzenia.. :)

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

To mamy podobne wizje filmów :) Spidey w komiksach dawał wycisk szóstce,ale w filmach ledwo dawał rade jednemu przeciwnikowi.Dlatego fajnie by było gdyby wprowadzili motyw z klonami Petera ( Scarlett Spider i takie tam)
Albo gdyby wprowadzili sinister twelve ,w walce z nimi Peterowi pomagali mu na początku Black Cat.A potem dołączyli Avengersi z Fantastyczną Czwórką .W skład dwunastki wchodzili:
Założycielem był Norman Osborn
a reszte drużyny stanowili :
Vulture,
Scorpion (Mac Gargan w kostiumie
Venoma), Chameleon, Lizard,
Sandman, Electro, Hydro-Man,
Hammerhead, Shocker, Tombstone,
Boomerang
Wyobrażasz sobie te bitwe

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Heh to by było widowisko :D Duża szansa, że to zobaczymy jak Marvel przejmie Pająka, ale niestety będzie to oznaczało Reboot, a chciałem zobaczyć kontynuacje TASM z Andrew Garfildem no i Harrego Osborna ( Dane DeHana ) w akcji, zagrał bardzo dobrze no i troszkę za mało scen z Goblinem było, dużo wycieli np. jak Goblin po przemianie zabija Menkena, wybija jednostkę SWAT w wieżowcu OsCorp i ogólnie robi tam rozpierdz**l.

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Ja film z udziałem sinister six widziałbym tak : przeciwnikiem dla Petera przez cały film byłby Beetle (facet w kostiumie żuka który pozwala mu latać ,nak***iać różnymi pociskami itd ) Ale sam film zacząłby się od pokazania spotkania Harry'ego i tajemniczej postaci oraz że część sprzętu z Oscorp jest wykradziona a tajemnicza postać ze spotkania jest w drodze gdzieś tam . Najpierw odwiedza więzienie w którym po nieudanym rabunku jest Aleksei ,używając wpływów Osborna Gentleman załatwia rzekome przeniesienie więźnia do innej placówki ,Sytsevich słysząc dlaczego został uwolniony zgadza się wziąć udział w pewnym eksperymencie który ma się odbywać w laboratorium na pustkowiu.Tam pod wpływem różnych substancji i serum Sytsevich staje się silniejszy,wytrzymalszy (niestety nieinteligentniejszy) i wykazuje zdolność do podniesienia ciężaru nawet do 80 ton i dodatkowo dostaje zbroje z OSCORP. Gentleman szuka kolejnych kandydatów ,a dobrym nabytkiem wydaje się być pewien naukowiec z dziedziny fizyki i atomistyki który prowadzi badania nad alternatywnymi źródłami energii dla ludzkości . Niestety nie jest w stanie ich dokończyć bo poprzednie nieudane próby sprawiły że sponsorzy się wycofali ,Gentleman proponuje mu dofinansowanie w zamian za udoskonalenie czterech mechanicznych ramion i przy ich użyciu próbowanie doprowadzenia do pozytywnego finału badań gdyż te warunki są zabójcze dla człowieka . Po udoskonaleniu ramion Otto Octavius przeprowadza eksperyment który się udaje ,jednak dochodzi do małej eksplozji pojemnika który wybucha naprzeciw Otto -wybuch nie powoduje obrażeń ani śmierci ,jednak ramiona zostają trwale z nim zespawane a Octavius zaczyna cierpieć na światłowstręt przez co nosi okulary -wykorzystując naiwny stan Otto,Gentleman wmawia mu że eksperyment przerwał Spider -Man .Od tej chwili Otto staje się wrogiem Pająka. Gentleman wraca do więzienia w którym jest Harry i informuje go o postępach ,Harry mówi 'Ze mną jest już trzech. Jeśli nie uda się mnie stąd wydostać to dasz moje uzbrojenie i kostium komuś innemu 'Gentleman bierze swój paszport i jedzie do Rosji , rozmyślając w hotelu kto jeszcze powinien należeć do drużyny przypadkiem słyszy rozmowę dwóch innych gości hotelu,o wytrawnym łowcy safari który jest w stanie upolować wszystko.Odważny,inteligentny ,przebiegły,silny i dorównujący warunkami fizycznymi sportowcom.Świetnie posługuje się każdym rodzajem broni ..przydałby się ktoś taki .Wychodzi z pokoju i pyta gości o kogo konkretnie chodzi,ci dziwią się że nie słyszał jeszcze o Sergei'u Kravinoffie . Gentleman znajduje z nim kontakt i umawia się na spotkanie. Tam Sergei arogancko i zuchwale opowiada o swoich dokonaniach .Gentleman opowiada mu o zwierzynie której nikt nie da rady schwytać i tu wyciąga zdjęcie Spider-Mana .Sergei patrzy z urażoną ambicją w oczach na zdjęcie po czym pyta 'gdzie znajdę tę zwierzynę ' ,Gentleman proponuje mu podróż do NYC by tam odzyskał honor łowcy,na co Kravinoff przystaje.Zostało jeszcze dwoje członków do uzupełnienia . W sprzęcie z Oscorp do wykorzystania zostały skrzydła ,jednak niedopracowane i wydające sie chwilowo bezużyteczne idą w odstawkę. Dalszą część filmu stanowią nietrafieni kandydaci itd oraz spotkanie bliskiego stopnia z Beetle'm którego po wyczerpującej walce Peter pokonuje.
Zaczyna się kolejna część filmu , Gentleman jest ponownie w Ravencroft i rozmawia z Osbornem na temat skrzydeł . Harry mówi że na razie im odpuszczą i znajdą coś innego. Tymczasem dochodzi do wypadku na planie filmowym ,co prawda nikt nie zginął i wszystko zostało uznano za wypadek jednak Peter po zjawieniu się na miejscu i zabraniu i zbadaniu w domu próbki substancji z planu stwierdza że ktoś dodał za dużo materiału który miał dać tylko sztuczną mgłę,jednak w połączeniu z łatwopalną substancją doprowadził do wybuchu. Winnym okazuje się Quentin Back który traci wszystko -prace,pieniądze,dom ale pomoc proponuje mu Gentleman -ma walczyć z kimś kto mu odebrał wszystko.Zostało skompletowanych już 5 członków Sinister Six . Gentleman myśli kto mógłby uzupełnić tę drużynę -i tu dowiaduje się że firma naukowa prowadzi eksperymenty mające na celu połączenie DNA zwierząt i ludzi . Firma potrzebuje jednak ludzi do eksperymentów ,Gentleman namawia Kravena i swojego przyjaciela ,Mac Gargana będącego obecnie prywatnym detektywem na udział w tym przedsięwzięciu .Obaj się zgadzają - Sergei z DNA lwów ,tygrysów itd uzyskuje super siłę ,szybkość ,wyostrzone zmysły. Mac jednak dostaje DNA skorpiona -gdyż pająki są naturalnymi wrogami pająków.Otrzymuje super siłę,wytrzymałość , a w kostiumie ogon który może strzelać kwasem zdolnym roztopić wszystko .Kosztuje go to jednak utratę zdrowych zmysłów .Po skompletowaniu drużyny Osborn chce by Gentleman załatwił mu przeniesienie -udaje się to dzięki podstawionemu naczelnikowi innego więzienia i nakazowi sądowemu który jest sfałszowany . Harry ubiera swój stary kostium ,i wraz z piątką superprzestępców planuje pierwsze uderzenie w pająka .

I to jak ja bym widział tę obsadę
Rhino : Paul Giamatii (grał dobrze ,ale jeśli nie on to Matthew Willig)
Dr Octopus : Michael C Hall / Bryan Cranston
Kraven : Manu Bennett
Mysterio (Quentin) : Tony Todd będzie głosem ,ale ciałem będzie Andrew Scott bądź Zachary Quinto )
Mac Gargan /Scorpion :Timothy Olyphant/Sam Witwer/Nathan Fillion

a Beetle będzie grany przez Dominica Westa :)

ocenił(a) serial na 7
dawid10809

Oni zwabiliby pająka gdzieś na ubocze a Mysterio rzuciłby hologram Gwen

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Jejku napracowałeś się trochę, ale świetne pomysły a co Mysterio to chyba w kreskówce The Animated Series z lat 90 było chyba coś podobnego z tym planem filmowym itd jak to opisałeś.

No zobaczymy co z tego wyniknie :D

Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Dzięki za życzenia i wzajemnie :)
Ta praca to kombinacja oryginalnej historii i mojej inwencji twórczej.co prawda mam jeszcze pomysł na wprowadzenie venoma itd

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

No i walka się rozpoczyna : Spidey niby sobie jakoś radzi ale obrywa i czuje że nie da rady tak dalej walczyć . Gdy pada nie mając siły przychodzi ocalenie w postaci Iron Fista oraz Kapitana Ameryki .Rogers rzucając tarczą w Osborn'a strąca go z Glidera ,Spiderman przy pomocy Iron Fista ogłusza Rhino ,jednak obaj są za słabi by walczyć ze Scorpionem i Mysterio. Dołącza do nich Rogers który razem z Peterem ledwo pokonują Scorpiona,zaś Iron Fist wysila swe zmysły i wyczuwa położenie prawdziwego Mysterio-atakuje go ,jednak mimo swej wiedzy i umiejętności pojedynek jest d. la niego sporym wyzwaniem ale ostatecznie wygrywa . Chwila triumfu chyba jest przedwczesna bo wszystko zagłusza strzał oddany przez Kravena . Jednak wszyscy są zbyt wyczerpani by go dogonić. Z pola walki uciekł Otto Octavius,Sergei Kravinoff oraz Harry Osborn.Mysterio , Scorpion i Rhino trafiają do S.H.I.E.L.D .Jednak to nie koniec Sinister Six. Gentleman oraz Harry postanawiają stworzyć razem nową drużynę,lepiej dobierając członków . Harry uprowadza naukowców którzy badają zawartość jego krwi ,na tej podstawie stwarzają serum które poza zwiększeniem zdolności fizycznych wyłącza efekt uboczny jakim jest obłęd. Harry zmusza naukowca by wypróbował to na sobie co ten czyni.Efekty nie są widoczne więc Osborn zabija go . Tymczasem odchodzi do ucieczki z więzienia ,zbiegiem jest Flint Marco .Gentleman pod przebraniem policjanta zgarnia go i zawozi do Oscorp . Marco widząc gdzie trafił odpycha Gentlemana i ucieka jednak bomba Harry'ego wpędza go do zbiornika z piaskiem który był pod wpływem promieniowania. Widząc uciekającego Marco Kraven rzuca w niego dzidą która przenika przez ciało Flinta .Osborn dowiaduje się że Marco ma córkę i daje mu wybór : dołączy do nich albo ona zginie .Flint niechętnie się zgadza . Tymczasem w S.H.I.E.L.D trwa przesłuchanie Scorpiona i Mysterio -jednak okazuje się że ten drugi wymknął się a zamiast niego w celi siedzi jego hologram .Jest pewne tylko że jest na statku S.H.I.E.L.D ,Scorpion pod wpływem śrpdka uspokajającego jest potulny jak baranek ,jednak jego organizm wraca do normalnego zachowanie i ten niszczy wszystko wokół,uwalnia też Aleksei'a o razem toczą nierówną walkę w której to oni są zwycięzcami .Harry wraca na miejsce pierwszej bitwy i zbiera DNA spider-mana ,lata gliderem po mieście i uprowadza troje ludzi do eksperymentu .Wstrzykuje im DNA Petera i napromieniowuje ich ,z ostatniej próbki DNA ma zostać wyhodowany oryginalny Spider -Man. W Oscorp naukowców pilnuje Kraven i Flint ,naukowcy ulepszają właśnie skrzydła -dodają im ostre jak brzytwa pióra ,zdolność lotu aktywnego z szybowaniem itd. Thor walczy z Rhino i Scorpionem -najpierw powoduje włączenie się spryskiwaczy pożarowych a potem piorunem trafia Alekseia i Mac Gargana -obaj padają nie mogąc dalej walczyć.Cało zajście obserwuje Mysterio stosując kamuflaż ,dochodzi do wniosku że to nie jego wojna i znika. Kraven sprowadza Menkena i zmusza go do założenia skrzydeł -pasują idealnie ,Menken atakuje Osborna i walczą ze sobą w powietrzu,jednak obaj schodzą na ziemię a po chwili Osborn jest zaatakowany przez naukowca którego zabił-serum dało mu zdolność regeneracji ran .Harry postanawia oddać mu swój kostium i uzbrojenie i obserwować walkę z dystansu . Teraz Sinister Six tworzą Hobgoblin (pseudonim nowego goblina) ,Dr Octopus,Kraven,Vulture ,Sandman oraz Mysterio .

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Nie no fajne :D

Niech Cie zatrudnią do napisania zarysu scenariusza i historii filmu xD

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Człowieku,ja ciągle słysze że powinienem sie tym zająć :)

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

A właśnie jeszcze jedno co do Menkena, to nie wiadomo czy zginął w TASM 2, w scenach wyciętych jest pokazane jak Goblin tuż po przemianie zabija go w OsCorp, podczas walki Spider-mana z Electro, więc teraz nie wiadomo czy Goblin go zabił i tylko tego nie pokazali czy po prostu go nie zabijał. Te sceny wycieli z Goblinem ponieważ "grono rodzicielskie" czy coś takiego stwierdziło, że jest to zbyt drastyczne by pokazać młodym widzom, zresztą sam zobacz :)

https://www.youtube.com/watch?v=92HwvmQpnnk

Usunięte sceny z Goblinem masz od ok. 20 minuty :)

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Ok ,już to sprawdzam . BTW to ' grono rodzicielskie ' to hipokryci. Np w młodych tytanach nie zgodziło się na użycie w serialu pseudonimu głównego złego ( Deathstroke więc mówią o nim Slade ) ale nie mieli problemu gdy Slade mówił
' ze kogos unicestwi albo gdy przywali dziecku..I zrobili dym o Dextera - mówili że zagraża to dzieciom etc. Ale chyba po ti by dzieci tego nie widziały puszczali to późną nocą i wyraźnie zaznaczali że to nie dla dzieci tym czerwonym kwadracikiem/kółeczkiem

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Weź dużo TASM 2 stracił na tym, przez to było mniej scen z Goblinem no i aż takie straszne to nie było, bywały gorsze sceny lub w innych filmach. Równie dobrze mogli wyciąć sceny śmierci Gwen, albo jak Electro zabijał tego ochroniarza,tego rumuna xd co trzymał z Menkenem.

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Mial malo czasu na ekranie ale wykorzystal go w 100% . walki byly epickie :)

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Pod tym względem Goblin od Raimiego był lepszy.zobacz jak narozraboał .

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Nom, ale spójrz na to, gdyby Spider-man z 2002 roku byłby kręcony w 2014 to na pewno by wycieli większość scen tych drastycznych, np. jak Goblin tych biznesmenów zabija na tym balkonie, albo jak tą bazę wojskową wysadza i wiele więcej.
No tak dobrze wykorzystał czas, ale te sceny też by dodały tej okrutności czy coś, bo w sumie występ Harrego-Goblina ogranicza się tylko do jednej walki.

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Idealnym rozwiązaniem byloby gdyby Harry stał sie Goblinem w połowie filmu, Harry tracilby nad soba kontrole i atakowalby miasto ,po czym nic nie pamietajac wracakby do domu i budzil sie myslac ze spal.w koncu odnalazlby suit , i goblin zapanowalby nad nim w 100%

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

A tak w ogóle to ja miałem nieco inny pomysł na pokazanie Sinister Six -Film zacząłby się taką sceną :
Jest pokazane wnętrze jakiegoś budynku,słychać hałasy ale nie widać ich źródła.Nagle przez jedno z okien wpada Peter ,jest poobijany ,jego strój jest zniszczony ,krwawi i ledwo oddycha . Próbuje się podnieść i wyprowadza cios w stronę napastnika którym jest Sergei . Kraven uchyla się przed ciosem i odpycha Spideya który odlatuje do tyłu ale zatrzymuje go cios Rhino .Peter jest pewien że to jego ostatnia walka ,że jej nie przetrwa . Nagle nad nim pokazują się kolejne postacie ,czlowiek z mechanicznymi ramionami,facet z kloszem od żyrandolu na głowie,postać w zielonym kostiumie z ogonem ..słyszy znajomy śmiech..ten śmiech słyszał podczas spotkania z Harry'm który wpadł w obłęd i podczas walki wspólnie doprowadzili do śmierci Gwen.
'Witaj Peter ,pewnie zastanawiasz się kim jeteśmy..poznaj Sinister Six.' -powiedział Harry po czym ogłusza Petera ciosem w głowę.Peter jest nieprzytomny ale śni--jego życie od narodzin do chwili aż stał się Spider-Manem i stracił Gwen. Przypomina sobie spotkanie Aleksei'a ,to jak go upokorzył i powstrzymał rabunek..spotkanie z szalonym naukowcem i kimś kto chcąc stworzyć kolejnego obrońcę NYC na bazie DNA Spider -Mana stworzył jego klony ..laboratorium spłonęło i wszystko przepadło . Peter śni ..jest na etapiegdy zaczynał pracę w Daily Bugle ,to jak musiał zmagać się z opinią o swojej sekretnej działalności ,surowy szef który nie traktował go poważnie,rywalizujący z nim o wszystko Edward Brock. W czasie gdy pracował w DB doszło do napadu na nabrzeżu ..sprawcy nie udało się schwytać ale udało się uratować wszydtkich którzy tam byli .pewien naukowiec zbiera ślady DNA z miejsca w którym zjawił się Peter ,pobrał próbkę..ale nie po to by go zdemaskować ..chce tylko stworzyć kolejnych obrońców miasta. Trzy próbki..trzy klony..trzy możliwości ..trzech potencjalnych obrońców..Naukowcy rozpoczynają proces klonowania który potrwa ttygodnie ..w tym czasie Peter ma na głowie zmagania z pospolitymi przestępcami .Tygodnie mijają ..klony już niedługo będą gotowe .Dochodzi do awarii prądu ..tlen nie jest doprowadzany do komór w których znajdują się klony , system wentylacyjny niszczy się i promieniowanie dochodzi do jednej z komór.dochodzi do wybuchu który niszczy wszystkie komory..klony szaleją .Naukowcy szybko opanowują sytuację ..
-Panowie ,stało się coś czego nie przewidzieliśmy..jeden z klonów został odwzorowany idealnie ,drugi ..ma ten sam zakres mocy co Spider-Man ale ..on ma 6 rąk ,pazury i szczękę z brzytwami zamiast zębów
-a ten trzeci ?
- uciekł .

Tymczasem ów zbiegły klon błąka się po bocznych uliczkach NYC ,znajduje tam ubranie który nie jest dopasowane idealnie ale narazie wystarczy.Błąka się po ulicach NYC w kapturze ,włamuje się do jednego z pustych mieszkań i kieruje się do łazienki.Zdejmuje kaptur i widzi swoją twarz..jego twarz ma bliznę ..zasłania ją swoimi długimi włosami .Otwiera okno by zaczerpnąć tchu ,słyszy jak ktoś wchodzi do domu i traci równowage..wypada z okna ale niespodziewanie zatrzymuje się na ścianie .Chce rozwiązać zagadkę tego kim on jest ..nagle idąc ze spuszczoną głową dostaje przebłysku wspomnień..śmierć Gwen , wypadek w laboratorium ..przypadkiem wpada na bande ulicznych chuliganów którzy za to co zrobił oczekują zapłaty -rozpoczyna się bójka w której klon błyska nieujarzmioną siłą i mocą .Przykuwa to uwagę policji i samego Spider mana który zjawia się na miejscu ,widzi jak policja próbuje z nim walczyć i trafiają go paralizatorem ..niby nic takiego ale Peter odczuwa to jakby to on oberwał ,nie napastnik .Peter jest tym zaintrygowany ,w końcu widzi całą walkę oczami napastnika,jakby on walczył .W końcu klon atakuje gpolicje z całą surowością i szybko ich pokonuje .Ucieka ,Peter rusza za nim ale w końcu gubi go i pościg zostaje wstrzymany.Jednak cały czas dręczą go wizje ,to samo przeżywa klon ,zastanawia się kim jest ów napastnik . Klon jest teraz na dachu jednego z nowojorskich budynków,zjawia się tam Spider Man zaalarmowany wizjami .
-Witaj ,mamy do pogadania
-Kim jesteś ?
-Ja powinienem ci zadać to pytanie ,najpierw atakujesz policje ,potem ściągasz uwagę najbardziej niesamowitego stróża miasta. Tak chodzi o mnie ,czego ode mnie chcesz ?
-Sam tego nie wiem ,obudziłem się,uciekłem z jakiegoś ciasnego pomieszczenia..nic poza tym .Nie znam imienia ,nic.
Rozpoczyna się walka ,Peter w końcu dopada żółtodzioba i podnosząc go za bluze widzi jego ..a raczej swoją .Puszcza go z nerwów i odchodzi na pare kroków .Zdejmuje maske .Sinister Six cały czas sie formuje ,jednak Peter jest z dala od tego tematu ,ostatnie wydarzenia zostawiły na sobie piętno .
Tymczasem w laboratorium w którym sklonowano Spider-Mana ,naukowcy pilnują dwóch pozostałych produktów procesu.Niedoskonała karykatura Spider -mana wpada w szał i atakuje naukowców ,zabija dwoje z nich.Widząc to drugi klon atakuje swojego 'brata ' i powstrzymuje przed kolejnym morderstwem . Oba klony uciekają w miastp zostawiając za sobą pożar .
Tydzień potem dochodzi do konrontacji między klonem doskonałym a oryginalnym Spider Manem .Obaj mają te same ruchy instynkt ,wspomnienia ..klon nadaje sobie imie Ben i przyjmuje pseudonim Scarlet Spider . Obaj przez pewien czas walczą u swego boku ,jednak Ben postanawia walczyć na własną rękę . Teraz dochodzi do walki między pobliznowanym Kainem a złym bliźniakiem Spider-Mana . Zły Bliźniak w walce zostaje nabity na znak drogowy. Peter dowiaduje się od ocalałego naukowca o wszystkim i rozumie że to tylko klony .Walcząc z Kainem dowiaduje się o śmierci pomyłki eksperymentu ,na dowód zabiera go w miejsce walki z bliźniakiem -okazuje się że ciało zniknęło .Kolejna konfrontacja kończy się przegraną Kaine;a który ucieka obiecując zemstę.Peter wraca do patrolu miasta..potem dochodzi do konfrontacji z Sinister Six.Historia byłaby podzielona na 3 filmy

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Tak!!!!! bedzie TASM 3 z Andrewem Garfieldem i Danem DeHaanem w rolach glownych :D

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Pierwszy raz ucieszył mnie news o spider-manie z Garfieldem :) Powinni zrobić kolejną część ,chociaż po to by pozamykać wątki . Ja się cieszę ,tylko tak długo będzie trzeba czekać..

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

No narobilo smaka na kolejne czesci, wiesz Harry nbuduje grupe no i jeszcze koniec w trakcie walki z Rihno :D

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Tzn wiesz,trochę się boje o sinister six bo wiadomo że z Rhino zrobili idiotę w jakimś super pancerzu.Wiem że Rhino nigdy inteligencją nie grzeszył ale do cholery dali mu taki lipny kostium..pozaa tym tworzenie się teamu powinno potrwać więcej niż jeden film .Pominięcie genez nie będzie dobrym rozwiązaniem bo z końcówki TASM II wynika że po prostu . Chociaż skład podobno ma wyglądać tak :
Rhino
Vulture
Dr Octopus
Kraven The Hunter
Green Goblin/HobGoblin (nie jestem pewien ,niby ma być Green Goblin ale skoro Harry jest w zamknięciu to albo ktoś go zastąpi albo zostanie uwolniony )
Shocker/Mysterio
Wiesz,Kraven to jedna z najciekawszych postaci w Marvelu wg mnie.Jego geneze można pominąć bo u niego nie jest tak zawile jak np u Goblina. Ale np Mysterio czy Octopus to postacie których geneza jest taka..nie do pominięcia bez uszczerbku .No ifakt że wszystko jest w Ultimate trochę niszczy to bo Ultimate jest dosyć uproszczone wg mnie

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

No ro moze przed TASMM 3 bedzie premiera SS, ale zreszta zobacxymy co z tym bedzie. Ciesze mnie fakt ze przynajmiej jeszczze raz zobacze Andrewa i Dane'a w akcji :)

pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
Gracu999

Z Garfieldem to u mnie skonplikowane bo hejtowalem go.potem gdy zobaczylem ze mogl byc ktos gorszy to go polubilem :)

ocenił(a) serial na 9
dawid10809

Moja top 10 ( będą prawie same z filmów więc będe podawać aktorów )
- Thor ( Avengers/ Chris Hemsworth )
- Logan James Howlett / Wolverine ( X-Men geneza: Wolverine/ Hugh Jackman )
- Kapitan Ameryka ( z komiksu )
- Iron man ( Iron Man/ Robert Downey Jr.)
- Spider Man ( Mega Spider-Man )
- Batman ( Batman 1998 / Michael Keaton )
- Clint Barton/ Hawkeye ( Avengers Zjednoczeni )
- Hulk/ Bruce Banner ( Niesamowity Hulk/ Edward Norton)
- Human Torch/ Ludzka Pochodnia ( Fantastyczna Czwórka [ nie wiem gdzie lepiej ] / Chris Evans )
- Czarna Wdowa ( Avengers/ Scarlett Johansson )

ocenił(a) serial na 7
zizulek13

www.grouchoreviews.com/content/features/77/6.jpg

ocenił(a) serial na 7
zizulek13

wg mnie Ed Norton byl jedynym dobrym aktorem do hulka.o ile hulk wg mnie jest slaba postacia to Nirton wymiatal:)

ps : nie otwieraj linku,przypadkiem go tu wrzucilem

ocenił(a) serial na 9
zizulek13

moje top 10 bohaterow
1. hulk seria hulk mark ruffallo
2. iron man robert downey jr seria iron man i avengers
3 czarna wdowa scarlett johanson seria captain america , avengers
4 thor chris hemesworth seria thor
5 hawkeye seria avengers jeremy renner
6 kapitan ameryka chris evans seria avengers i captain america
7 . falcon anthony mackie seria captain america
8 nick fury seria avengers iron man thor i inne samuel l jackson
9. spider man seria spider man raimiego tobey moguire
10. phil coulson seria iron man i inne i serial agenci tarczy clark gregg
top 10 zloczyncow
1 zimowy zolnierz sebastian stan seria captain america
2 obadaia stane seria iron man jeff bridges
3 wiplash seria iron man mickey rourke
4 loki tom hiddleston seria thor
5 ultron seria avengers james spader
6 quicksilver aaron taylor johanson
7 scarlet witch elizabeth olsen seria avengers
8 venom seria spider man
9 taskmaster seria mega spider man
10 thanos josh brolin seria gotg i inne filmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones