PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477417}

Mentalista

The Mentalist
7,8 62 932
oceny
7,8 10 1 62932
5,7 3
oceny krytyków
Mentalista
powrót do forum serialu Mentalista

Co było w sejfie

ocenił(a) serial na 8

Przypomnijcie mi co było w sejfie, a czego LaRoche tak się wstydzi - umknęło mi a pojawiło się w rozmowie Jane z LaRoche,
dzięki

spleeno

Nic, Jane blefował. :)

ocenił(a) serial na 8
monhamen

Jasne, zapytałem na gorąco, oglądając jeszcze przed wyjawieniem planu reszcie - tam wynika to z kontekstu, nie mniej dzięki za czujność :)

ocenił(a) serial na 7
monhamen

W sejfie był pojemnik Tupperware tajemniczą zawartością. Jane blefowal, że wiedzial co jest w środku. W sumie jestem bardzo ciekawa co tam było, ale pewnie nigdy się nie dowiemy. ;)

ocenił(a) serial na 10
milkaway

w pojemniku jest język człowieka który zgwałcił matkę LaRoche :D

ocenił(a) serial na 7
MrsLovett_fw

Tak, już wszyscy o tym wiedzą. ;]

ocenił(a) serial na 10
milkaway

ciekawe jak ten język zakonserwował, ponieważ gdy Jane chciał pojemnik otworzyć by potwierdzić autentyczność pojemnika JJ nie zaprotestował - więc nie spodziewał się smrodku języka ;(
hmm dlaczego wybrał język a nie inną część ciała ? ;)

Joewel

Minęło kilka lat. Jak coś wyschło to już nie pachnie.

Źle nie wybrał: brak języka jest od razu zauważany przy próbie wejścia w interakcję, nie da się o tym zapomnieć, nie mógł przechwalać się w więzieniu.

Cairns

Ja na miejscu LaRoche uciął bym nie tylko język i to by była dopiero sprawiedliwa kara

ocenił(a) serial na 10
nosom1

;) tak samo pomyślałem ;)

nosom1

Jesteście chłopaki bardzo krwiożerczy, a dla LaRoche to trauma na całe życie. Po pierwsze to co się stało z jego matką, po drugie to do czego był zdolny on sam.

ocenił(a) serial na 8
Joewel

LaRoche obciął mu język dzień przed rozprawą.Nie chciał,żeby oskarżony opowiadał przed sądem o szczegółach gwałtu na jego matce.

użytkownik usunięty
Joewel

hmm dlaczego wybrał język a nie inną część ciała ? ;)
-A co miał wybrać jądra :D

ocenił(a) serial na 7

Wszystko jak leci od razu. ;] Jestem przeciwko karze śmierci i karom cielesnym, ale gwałciciele to wyjątkowe zwierzęta.

ocenił(a) serial na 10
milkaway

Tam wg mnie był język g walciciela matki la roche'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones