Z tego co widać po tym nowym trailerze będzie to w 100% kopia Breaking Bad. Dla mnie to troche bez sensu, i tak nigdy nie pobiją oryginału, no ale pewnie chcą zarobić na popularności BB. Ten koleś co ma grać Jessego wygląda jak jakiś laluś, nawet się nie umywa do Aarona, ciekawe czy też będzie powtarzał jego teksty...