PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694234}

Metástasis

2,9 237
ocen
2,9 10 1 237
Metástasis
powrót do forum serialu Metástasis

Zamiast Waltera Whitea byłby Waldemar Bielski, zamiast Hanka byłby Henryk. Guss mógłby być np. Rosjaninem prowadzącym sieć pierogarnii. Kartele meksykańskie były by Czeską mafią. A mete robiliby w jakimś parku narodowym albo na Podhalu. Jak jeszcze można by spolszczyć serial?

użytkownik usunięty
miszatujest

Może zamiast kampera, Waldemar Bielski i jego kompan, były uczeń Jakub Brunon Różowiecki gotowaliby metę w Żuku.

No tak, kampery nie są u nas tak popularne.

miszatujest

zamiast mety "polską heroinę" czyli kompot :P

Devilisha

Ale ten kompot musiałby sie czymś odróżniać od takiego zwykłego. Np.aromatem sosen, kolorem czy czymś :)

miszatujest

może, na przykład, mieć wyjątkowy rubinowy kolor, dzięki zastosowaniu tajemniczego składnika, znanego tylko Waldemarowi Bielskiemu :D

Devilisha

i zamiast "blue sky" mielibyśmy "ruby sugar" pasuje :)

miszatujest

Będzie Polski BB ;))

http://www.filmweb.pl/news/Smarzowski+kr%C4%99ci+%22Przerzut%22+-+polsk%C4%85+we rsj%C4%99+kultowego+serialu-103803

marcin2800

Przez chwilę serce mi zabiło z przerażenia ale na szczęście to tylko prima aprilis :)
W ich wersji też jest Waldemar :)

ocenił(a) serial na 2
marcin2800

XDDD ale to by było słabe

marcin2800

Tak naprawdę Dom zły to jest polski Breaking bad.
Historia krótsza, bo nawet dobrze się nie zaczęło z tym bimbrem a już poszło wszystko w diabły, no ale miało być po polsku. :)

marcin2800

Nic z tego nie wyszło

Devilisha

to jak już, tak dokładnie - to raczej nie Waldemar Bielski tylko Makowski ;-)))
a kompocik do rozpuszczenia w wodzie (liofilizowany) lub w proszku he he he - to da się zrobić....

miszatujest

A Waltera Juniora grałby Maciek z Klanu. :)

dirt16

A kto by zagrał Hectora Salamankę? :D

dgfirek

Paweł Nowisz

dirt16

Monika Kuszyńska

Doback

A dlaczego nie Paweł Karpiński lub Joanna Reda? Wygląd się liczy i zdolności aktorskie, a ze wszystkich polskich aktorów Paweł Nowisz jest chyba najbardziej podobny do Hectora.

dgfirek

Tylko Babka Kiepska

miszatujest

https://www.youtube.com/watch?v=29Y2DAeerYU

Ramsey_Fighter

Dobrze zrobiony filmik. Ale mogli trochę bardziej pojechać z humorem bo momentami to wygląda jak właśnie taki Metastasis a nie parodia.

ocenił(a) serial na 2
Ramsey_Fighter

złamane łóżko

ocenił(a) serial na 1
miszatujest

Moim zdaniem jeszcze Vega sięgnie po ten pomysł. Nie chciałbym, żeby zepsuł mi wizję oryginalnego BB.

Alex_Tyler

O boże . Masz rację. Vega może chcieć się wziąć za to. To by była kaszana.

ocenił(a) serial na 1
miszatujest

cHYBA CZECZEŃSKĄ. nIE SYSZAŁEM DUŻO O CZESKIEJ MAFII W pOLSCE.

ocenił(a) serial na 1
Alex_Tyler

Sorry. Nie wiedziłem, że mam Caps i wyszło odwrotnie. ;)

miszatujest

Zamiast Skyler byłaby Stasia, w tej roli Figura

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones